2011 rugsėjo 19 d. Pirmadienis
Konkursas „Aktyvi mokykla“


Kviečiame Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklas jungtis prie Judėjimo savaitės ir dalyvauti konkurse „Aktyvi mokykla“.

 


Judėjimas – tai ne vien sveikata, tai ir teigiamos emocijos, gyvenimo malonumas, turiningai praleistas laisvalaikis. Nejudrus gyvenimo būdas blogina sveikatą, mažina atsparumą ligoms. Todėl kasdien būdamas aktyvus žmogus išsiugdo valią, platesnį požiūrį į gyvenimą, tampa atsparesnis įvairiems stresams bei ligoms.

Konkurso „Aktyvi mokykla“ tikslas – formuoti teisingas nuostatas apie fizinį aktyvumą, skatinti vaikus prasmingai ir aktyviai ilsėtis, bei skleisti gerąją patirtį bendraamžis-bendraamžiui.

Tikslinė konkurso grupė:
Ugdymo įstaigose sudaryta iniciatyvinė grupė iš 1 specialisto (visuomenės sveikatos priežiūros specialisto, fizinio lavinimo mokytojo (-os), biologijos mokytojo (-os), auklėtojo (-os) ar kt.) ir 14 (5-11 klasių) mokinių komandos.

Konkurso vykdymo laikotarpis: rugsėjo 26 – spalio 1 d.

Pagrindinės konkurso veiklos:
Skatinti mokinius judėti ir tai daryti linksmai, smagiai bei maloniai.
Atkreipti mokinių dėmesį į įvairias fizinio aktyvumo galimybes.

Konkurso eiga:
Mokyklos iniciatyvinė grupė organizuoja ir vykdo įvairias veiklas, susijusias su fiziniu aktyvumu. Šią savaitę Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siūlo paskirti nuotaikingoms ir kūrybingoms veikloms, o svarbiausia pakviesti mokyklos bendruomenę pajudėti – smagiai pašokti, išvykti į žygi pėsčiomis ar su dviračiais, pertraukų metų pakviesti visą mokyklą pasimankštinti ir pan. Tikime, kad tokia mokinių iniciatyva bus sutikta entuziastingai, o vykdomos veiklos praeis nuotaikingai. Kviečiame iniciatyvinę grupę kurti originalius dienos įvykių mokyklose scenarijus ir įsimintiniausias akimirkas įamžinti videokameromis ir/ar fotoaparatais.

Konkurse dalyvaujančios ugdymo įstaigų iniciatyvinės grupės parengs ir pateiks ataskaitą ir reportažą (videoklipas, fotoreportažas) Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui. Iš visos atsiųstos medžiagos bus išrinkta geriausia iniciatyvinė grupė, kuri laimės kvietimus į Lazerio erdvę. Geriausi reportažai bus patalpinti Visuomenės sveikatos biuro tinklalapyje www.vvsb.lt.

Ugdymo įstaigas, norinčias dalyvauti konkurse „Aktyvi mokykla“, prašome registruotis iki š.m. rugsėjo 22 d. el. paštu viktorija.sadiul@vvsb.lt, kilus klausimams skambinti tel.: (8-5) 2711244.

Konkurso organizatorius: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Konkurso rėmėjas: Lazerio erdvė


Konkurso „Aktyvi klasė“ nuostatai

Konkurso „Aktyvi klasė“ plakatas

Registracijos forma


Daugiau informacijos:
Viktorija Šadiul
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Tel. 8-5 271 1244, el.p. viktorija.sadiul@vvsb.lt

FacebookFacebook Messenger
Naujienos