2012 balandžio 20 d. Penktadienis
Moteriškos mankštos idėja pasklido ir už Lietuvos ribų

Balandžio 14 d. įvykusi pirmoji „Moters mankštos diena“ subūrė apie šimtą moterų ne tik iš įvairiausių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos.


Dalyvių amžius svyravo nuo dvidešimties iki šešiasdešimties metų. Jos klausėsi seminarų apie moters fiziologiją,  gyvenimo būdą, emocijų ir kūno sąsajas, intuityvų valgymą. Iš praktinių užsiėmimų buvo pasiūlytas sąmoningas kvėpavimas, savianalizė, fraktalų piešimas ir uoslės mankšta.

Susirinkusiosios galėjo išbandyti ir keturių rūšių mankštas: kalanetiką, integruotą jogą, Pilates  bei Pilates + jogą.

Pasak reginio sumanytojos Aistės Gustės, planuojama, jog „Moters mankštos diena“ taps kasmetiniu renginiu, pristatančiu visaverčio moteriško gyvenimo aktualijas, mankštos tendencijas ir naujoves.

„Kviesime prisijungti sveiką gyvenimo būdą propaguojančias studijas ir centrus Lietuvoje, lektorius iš užsienio, – sakė A. Gustė. – Tačiau leitmotyvas visada liks tas pats – jauki moteriška atmosfera  ir kasdienė harmoningos mankštos nauda. Kaip priedą kiekvienai įteiksime „žinių žemėlapį“, padėsiantį kuo geriau save pažinti ir atrasti.“

Renginyje buvo pristatyta ir pirmoji knyga apie kalanetikos mankštą lietuviškai. Knygos „Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta“ sudarytoja, profesionali kalanetikos trenerė, The Callanetics® Exercise Method mokytoja, vienintelio pasaulyje oficialaus kalanetikos centro JAV (Callanetics Management Company, Inc.) mokymų absolventė Eglė Afanasjeva šiuo metu jau planuoja knygos pristatymus visoje Lietuvoje.

Renginio idėjai pritarė Lietuvos Humanistinės psichologijos asociacija, Lietuvos jogos asociacija, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras.

Renginio akimirkos:


Dėl papildomos informacijos kreiptis į:

Aistę Gustę
MMD sumanytoją, renginio koordinatorę
tel.  8 611 44033
el.p. aiste@mankstosdiena.lt
www.mankstosdiena.lt

FacebookFacebook Messenger
Naujienos