2011 kovo 14 d. Pirmadienis
Sveikatingumo savaitės „Pabusk su mankšta“ apžvalga


Nuo vasario 21  iki 25 dienos Vilniaus m. savivaldybės biuro iniciatyva keturių Vilniaus miesto  pagrindinių bei vidurinių mokyklų mokiniai  energijos pertraukų metu pasikraudavo  ne iš  puodelio kavos ar arbatos, o iš smagios mankštos.

Vienu metu skirtingose mokyklose  sostinės jaunimas  buvo skatinamas paprastai, bet smagiai, pajudėti. Sveikatingumo savaitėje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Organizatoriai  visišką laisvę paliko paauglių fantazijai ir saviraiškai. Visos mokyklos, dalyvavusios penkių dienų sveikatingumo programoje „ Pabusk su mankšta“ pasižymėjo originalumu.

Dauguma Vilniaus miesto mokyklų, kuriose dirba atkaklūs visuomenės sveikatos  piežiūros specialistai, kūno kultūros mokytojai bei sveikai gyvensenai neabejinga direkcija, įrodė, kad vaikų nereikia versti kažką daryti, jiem tiesiog reikia pasiūlyti smagią ir įdomią užsiėmimų alternatyvą. Šios savaitės metu vaikai mokė vieni kitus, bei ragino vienas kitą būti judriais. Kiekviena diena buvo išskirtinė ir ypatinga, nes buvo pasirenkamas vis kitoks fizinio aktyvumo tipas: salsa šokiai, hip hopas, pilatesas  ir net gydomoji mankšta.
 

Keletas akimirkų iš sveikatingumo savaitės

Ritminga salsa Vilniaus Simono Daukanto pagrindinėje mokykloje:

Gydomoji mankšta Liepkalnio pagrindinėje:

Dinamiškasis gatvės šokis Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ vidurinėje mokykloje:


Daugiau informacijos:
Viktorija Šadiul
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Tel. 8-5 2711244, el.p.
viktorija.sadiul@vvsb.lt

FacebookFacebook Messenger
Naujienos