2018 lapkričio 5 d. Pirmadienis
Savižudybių prevencijos mokymai jūsų bendruomenėje

Kviečiame Vilniaus miesto gyventojus dalyvauti 4 val. mokymuose „safeTALK“, kurie skirti visiems, norintiems išmokti atpažinti savižudybės riziką. Mokymų metu asmuo įgyja žinių, kaip atpažinti žmones mąstančius apie savižudybę, kaip pradėti pokalbį apie savižudybę, kur nukreipti tęstinės pagalbos.

Šiais metais buvo pasirinkta mokymus organizuoti bendruomenėse ir įstaigose, taip stiprinant gyventojų bendruomeniškumo jausmą – ugdant atsakomybę už save ir savo artimą. Tikime, kad kiekvienas galime padėti pasirinkti gyvenimą krizėje esantiems, o kaip tai padaryti siūlome sužinoti ir išmokti safeTALK mokymų metu.

„safeTALK“ mokymai vyks šiose Vilniaus miesto bendruomenėse:

Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje, J. Matulaičio a. 3, lapkričio 7 d., 13.30–17.30 val.

Antakalnio atvirame jaunimo centre – Žalianamyje, Antakalnio g. 84A, lapkričio 10 d., 10–14 val.

Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, Taikos g . 81, lapkričio 16 d. 9.00–13.00 val.

Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijoje, Maironio g. 10,  lapkričio 17 d., 11–15 val.

Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijoje, Taikos g. 47, lapkričio 29 d., 14–18 val. (registruodamiesi nurodykite mokymų laiką).

Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje, Taikos g . 81, lapkričio 29 d. 17.30–21.30 val. (registruodamiesi nurodykite mokymų laiką).

Pavilnyje, „Vilnies” pagrindinėje mokykloje, Švarioji g. 33, gruodžio 3 d., 15–19 val.

Registracija puslapio apačioje. Dėmesio: vietų skačius mokymuose ribotas!

Jei ir Jūs norite surengti safeTALK mokymus savo įmonėje ar bendruomenėje, kviečiame kreiptis į Vilniaus m. visuomenės sveikatos biurą. Galite skambinti tel. 8 659 68496, rašyti savizudybiuprevencija@vvsb.lt arba susisiekti su mumis feisbuko paskyroje.

Standartizuoti tarptautiniai savižudybių prevencijos mokymai „ASIST“ ir „safeTALK“ Vilniuje startavo 2017 metų vasario pabaigoje. Juos finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, vykdydama 2016 m. balandžio mėnesį Tarybos patvirtintą „Vilniaus miesto savivaldybės Savižudybių prevencijos 2016–2019 m. strategiją“. Mokymus organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Minėti standartizuoti mokymai jau daugiau nei 30 metų vyksta skirtingose pasaulio valstybėse – Kanadoje, Norvegijoje, Airijoje, Australijoje ir kt. Mokymų programos nuolat peržiūrimos ir atnaujinamos, remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir praktiniais įgūdžiais savižudybių prevencijos srityje, todėl mokymų struktūra užtikrina saugią aplinką dalyviui.

2017 m. mokymuose dalyvavo 2500 Vilniuje gyvenančių ir dirbančių žmonių. 2018 m. į savižudybių prevencijos mokymus planuojama pakviesti apie 1900 Vilniečių.

Turite klausimų? Mielai atsakysime! Galite kreiptis tel. 8 659 68496.

[wpbs id=“2″ form=“2″ title=“yes“ legend=“undefined“ dropdown=“undefined“ start=“undefined“ display=“1″ history=“undefined“ tooltip=“3″ month=“undefined“ year=“undefined“ selection=“single“ autopending=“undefined“ weeknumbers=“undefined“ minimumdays=“undefined“ maximumdays=“undefined“ jump=“undefined“ formposition=“below“]
FacebookFacebook Messenger
Naujienos