2013 kovo 6 d. Trečiadienis
Vilniečiai noriai dalyvavo akcijos „Vasaris- sveikatingumo mėnuo“ nemokamuose renginiuose
6
6

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriais organizavo akciją „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“.Šios akcijos tikslas – kurti sveikos gyvensenos tradicijas, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, skatinti neįgaliųjų integraciją į bendruomenę, raginti gyventojus aktyviai praleisti laisvalaikį.

Vilniečiams buvo organizuoti du nemokami šiaurietiško ėjimo užsiėmimai bei paskaitos apie sveiką mitybą ir liaudies medicinos gydymosi metodus.

Dėkojame sveikatingumo centrui „Sveikatos sala“, kuris Vilniaus miesto moksleivius mokė taisyklingos laikysenos, supažindino su sveiko stuburo įtaka sveikatai, organizavo užsiėmimus „Sveiko stuburo mokyklėlė“, vyresnių klasių moksleiviai klausėsi paskaitų „Nes gyvenimo kokybė slypi stubure“. Mokyklose dirbančios visuomenės sveikatos specialistės buvo pakviestos į kineziterapeutės, Ievos Adomėnienės, iš sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ paskaitas- „Auginkime sveikus vaikus“.

Prie akcijos taip pat prisijungė jogos centras „Soham“ pakvietęs vaikus ir senjorus į jogos užsiėmimus. Kyueikan kendo dodžo mokykla organizavo pažintinius užsiėmimus pažintinius užsiėmimus „Pažintis su kendo“. Masažo ir jogos namuose „Anahata“ vyko nemokami jogos užsiėmimai visiems norintiems. Paskaitos „Kaip išsaugoti sveiką stuburą darbe ir kasdieniame gyvenime“ dalyviai įgijo naudingų patarimų apie stuburo problemų sprendimo būdus, paskaitą organizavo ¬„Sveiko stuburo mokykla“. Daug dėmesio susilaukė moterų sporto klubo „Effectus“ siūlomos treniruotės.

Tad, nepamirškime, kad: „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“ (Bodo Werner), todėl tikimės, kad padėjome sveika gyvensena besidomintiems vilniečiams įgyvendinti šių žodžių esmę.  

Dėkojame partneriams, kurie kvietė vilniečius aktyviai dalyvauti sveikatingumo renginiuose.

1 2
3 4
5 6
8 9


Informaciją parengė:
Kristina Auglytė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
el. p.: kristina.auglyte@vvsb.lt
Tel.: (8 5) 271 1244

FacebookFacebook Messenger
Naujienos