2011 rugsėjo 27 d. Antradienis
Akcija “Mano draugiškos mokyklos himnas”

Kviečiame Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklas dalyvauti akcijoje „Mano draugiškos mokyklos himnas”.Gera psichikos sveikata – tai ne vien gera fizinė, bet ir emocinė, psichologinė sveikata, kuriai turi įtakos daugybė išorinių ir vidinių veiksnių tokių kaip mityba, stresas, fizinis aktyvumas ir kt.

Akcijos tikslas – skatinti toleranciją ir pagarbą artimam žmogui ir kurti jaukią aplinką savo draugų, pažįstamų rate.

Tikslinė akcijos grupė:
Akcijoje dalyvaujančiose mokyklose sudaroma iniciatyvinė grupė iš mokyklos pageidaujamų asmenų skaičiaus, būtinai įtraukiant mokyklos psichologą, visuomenės sveikatos priežiūros specialistą (jei tokio specialistų mokykla neturi, įtraukiamas socialinis pedagogas ar kt.specialistas).

Akcijos vykdymo laikotarpis: rugsėjo 19 – spalio 10 diena.

Pagrindinės akcijos veiklos:

  • Suvienyti kiekvieną klasę, kuriant himną;
  • Skatinti moksleivius  atkreipti dėmesį ir nebūti abejingam savo artimąjam;
  • Mokyti vaikus ir paauglius mokėti įsiklausyti į kitą nuomonę ir ją gerbti
  • Atkreipti mokinių dėmesį į psichikos negalią turinčius asmenis ir mokėti juos priimti į savo aplinką


Akcijos eiga ugdymo įstaigoje:
Mokyklos sudaryta iniciatyvinė grupė organizuoja 5-12 klasių mokiniams akciją „Mano draugiškos mokyklos himnas”. Užduotis pateikiama kiekvienos klasės mokiniams, siekiant, kad darbas būtų kolektyvinis. Kuriant mokyklos himną, svarbu nepamiršti, jog tai turėtų būti savarankiškas mokinių darbas. Pedagogai ir mokyklų specialistai – konsultuojantys bei patariantys asmenys.

Iniciatyvinei komisijai himnas turi būti pateiktas iki spalio 7 d. Komisijos sprendimu išrenkamas geriausias ir iki spalio 10 d. vaizdo klipas, garso įrašas arba himno žodžiai siunčiami į Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą nurodytu adresu.

Iš visų akcijoje dalyvavusių ugdymo įstaigų bus atrinktas geriausias himnas, kuris taps akcijos nugalėtoju. Klasė, sukūrusi himną ir nugalėjusi akcijoje, laimės kelių valandų nepamirštamą ir linksmą laisvalaikį pramogų sostinėje „Akropolis”. Nugalėtojai bus paskelbti Visuomenės sveikatos biuro tinklalapyje www.vvsb.lt.

Ugdymo įstaigas, norinčias dalyvauti akcijoje „Mano draugiškos mokyklos himnas”, prašome registruotis iki š.m. rugsėjo 30 d. el.p. julija.meisime@vvsb.lt, kilus klausimams skambinti tel.: (8-5) 2711244.

1 priedas. Akcijos “Mano draugiškas mokyklos himnas” nuostatai

Akcijos organizatorius: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Akcijos remėjas: Laisvalaikio ir pramogų centras „Akropolis”Daugiau informacijos
Julija Meišimė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Tel. 8-5 271 1244, el.p. julija.meisime@vvsb.lt

FacebookFacebook Messenger
Naujienos