2023 spalio 11 d. Trečiadienis
Atkreipiame dėmesį – išvengti ligų galite pasiskiepiję nuo gripo ar koronaviruso

Atšalus orams turime vis daugiau sergančių gyventojų, todėl norint išlaikyti savo sveikatą ir apsisaugoti nuo vyraujančių ligų, raginame pasiskiepyti nuo gripo ir koronaviruso apsaugančiomis vakcinomis.

Sveikatos apsaugos ministerija atkreipia dėmesį, jog labiausiai pasiskiepyti abiem – gripo ir COVID-19 – vakcinomis rekomenduojama rizikos grupėms priklausantiems asmenims: 65 metų amžiaus ir vyresniems asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis (taip pat ir vaikai), socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojams (taip pat ir vaikų globos įstaigose), sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, nėščiosioms (bet kuriuo nėštumo laikotarpiu). Abiem vakcinomis rekomenduojama skiepytis vieno vizito pas gydytoją metu – tai greita, patogu, rekomenduojama specialistų. Lietuvos infektologų draugija yra pateikusi poziciją dėl COVID-19 vakcinų derinimo su gripo ir kitomis vakcinomis.

 

Primename, kad gyventojai registruotis COVID-19 vakcinai gali keliais būdais: KoronaStop.lt svetainėje, per Išankstinę pacientų registravimo sistemą (IPR) ar kreipiantis tiesiogiai į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje asmuo yra prisirašęs.

Daugiau informacijos apie skiepijimą rasite KoronaStop.lt ir NVSC internetinėje svetainėje.

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support