2021 rugpjūčio 16 d. Pirmadienis
Atraskite sau tinkamiausią aktyvią veiklą „Healthy Fest“ festivalyje!

Su džiaugsmu Vilniaus miesto ir rajono gyventojus kviečiame į dar vieną sporto ir aktyvios veiklos šventę – „Healthy Fest“, kuri vyks rugpjūčio 21-22 dienomis Vingio parke. Renginys nemokamas!

Festivalio tikslas –  supažindinti vilniečius su sportu ir paskatinti gyventi aktyviau

Renginio metu turėsite progą susipažinti su dauguma Vilniaus mieste sportinę veiklą vykdančių klubų, būrelių, ir praktiškai visomis sporto šakomis: joga, aerobika, šiaurietiškuoju ėjimu, zumba, lauko tenisu, padėliu, plaukimu, karate, boksu ir daugeliu kitų. Čia taip pat galėsite pasiklausyti pranešimų sveikos gyvensenos tema, kuriais dalinsis žymūs sporto treneriai ir nuomonių formuotojai.

Įdomios veiklos turės ir mažieji šeimos nariai, jų laukia batutų pramogos bei animatorių komanda. Renginį vainikuos atlikėjų „Sisters on Wire“ koncertas.

Šventėje dalyvausime ir mes!

Renginio metu lauksime jūsų prisijungiant prie „Vilnius sveikiau“ palapinėje vykstančių veiklų: užsukite atlikti nemokamus pėdų analizės ir kūno masės indekso testus, o  šeštadienį (21 dieną) mūsų fizinio aktyvumo specialistė Dovilė kalbės apie kvėpavimo ir širdies darbo svarbą fizinio krūvio metu. Turėsime ir daugiau kuo pasidalinti ir apie ką papasakoti, tad su nekantrumu laukiame susitikimo!

Daugiau informacijos Facebook renginyje, kurį rasite čia: https://bit.ly/3AwcEwy

Iki susitikimo!

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support