Fizinio aktyvumo stiprinimo programa
Bėgimo treniruotės „Ruoškis bėgti“ Pagiriuose (Registracija sustabdyta)
Kas?

Bėgimo treniruotės Vilniaus rajono gyventojams, kurių metu susipažinsite su fizinio aktyvumo ir bėgimo teorija, darysite mankštą, stiprinsite raumenis ir bėgsite įvairias distancijas.

Kam skirta?

18–64 metų amžiaus Vilniaus rajono gyventojams.

Ką veiksime?
  • Mokysimės tinkamai pasiruošti įvairių distancijų bėgimui.
  • Sužinosime, kaip išvengti traumų.
  • Gausime profesionalią pagalbą bei palaikymą.
Kaip viskas vyks?

Į programą užsiregistravusius dalyvius kviesime į 10 bėgimo treniruočių Pagirių gimnazijos stadione (Šiltnamių g. 22,  Pagiriai, Vilniaus r.) kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 19 iki 20:30 val. 

Treniruočių pradžia: rugpjūčio 9  d.
Treniruočių trukmė: iki rugsėjo 8 d. ( imtinai)

Bėgimo treniruotes ves trenerė Nijolė Ilgevičienė

Treniruotėse laukiami visi: ir naujokai, ir jau bėgiojantys, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo. Projekto metu susipažinsite su fizinio aktyvumo ir bėgimo teorija, darysime mankštą, stiprinsime raumenis, bėgsime įvairias distancijas ir motyvuosime vieni kitus. Projekto dalyviai turės galimybę persirengti ir jiems bus suteikti kilimėliai atlikti pratimus.

Labai prašome įsivertinti, ar galėsite dalyvauti visose ar bent didžiojoje dalyje (80 proc.) projekto treniruočių.

Detalesnė informacija apie užsiėmimus bus išsiųsta kiekvienam asmeniškai elektroniniu paštu, todėl labai prašome registracijos formoje nurodyti visus savo kontaktinius duomenis TEISINGAI, kitu atveju el. laiškas nukeliaus kitur.

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support