2023 spalio 27 d. Penktadienis
Bendravimo su jaunuoliais, vartojančiais psichoaktyviąsias medžiagas, įgūdžių mokymai Vilniaus rajono mokyklų bendruomenei

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia registruotis į nuotolinius Bendravimo su jaunuoliais, vartojančiais psichoaktyviąsias medžiagas, įgūdžių mokymus. 6 valandų mokymų tikslas yra suteikti žinių ir įgūdžių Vilniaus rajono mokyklų bendruomenei apie prevencijos įrankius, komunikuojant su jaunuoliais, vartojančiais ar esančiais psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo rizikoje.

Mokymai skirti: Vilniaus rajono mokyklų mokytojams, socialiniams pedagogams, psichologams, visuomenės sveikatos specialistams ir kt.

Mokymų trukmė: 3 dienų nuotoliniai mokymai (po 2 val.)

Mokymų struktūra:

I diena: Kaip sukurti patikimą ir pozityvų tarpusavio ryšį su jaunuoliais, vartojančiais ar esančiais psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo rizikoje? Lekt.: psichologė, mokslų dr. Milda Kukulskienė.

II diena: Šiuolaikinių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo tendencijos ir elgesio pokyčiai tarp jaunuolių, vartojančių psichoaktyviąsias medžiagas. Lekt.: gydytojas toksikologas Haris Jakavičius.

III diena: Motyvuojančio interviu metodas – įrankis, paskatinantis pokytį? Lekt.: socialinių mokslų dr. Aušra Širvinskienė.

Mokymų datos:

1 MOKYMŲ GRUPĖ
I diena – lapkričio 14 d. 15-17 val.
II diena – lapkričio 15 d. 15-17 val.
III diena – lapkričio 16 d. 13-15 val.

2 MOKYMŲ GRUPĖ:
I diena – lapkričio 21 d. 15-17 val.
II diena – lapkričio 22 d. 15-17 val.
III diena – lapkričio 23 d. 13-15 val.

3 MOKYMŲ GRUPĖ:
I diena – lapkričio 28 d. 15-17 val.
II diena – lapkričio 29 d. 15-17 val.
III diena – lapkričio 30 d. 13-15 val.

Vieta: „MS Teams“ vaizdo konferencijų ir pokalbių platforma (nuorodos bus atsiųstos prieš kiekvieną užsiėmimą).

Dalyvių skaičius vienoje mokymų grupėje: Iki 20 asmenų.

Užsiėmimo kaina: Nemokama.

* informuojame, kad po mokymų pažymėjimai nebus išduodami.

Turite klausimų?
 Kreipkitės el. paštu:  arba tel.: +370 (659) 92694.

Registracija >>> 

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support