Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Psichoterapinė grupė asmenims, kurie susiduria su ilgesne nedarbo problema
Kas?

Psichoterapiniai užsiėmimai nedarbo problemą patiriantiems žmonėms. Grupėje susirinks su panašiomis emocinėmis problemomis susiduriantys žmones bei du psichologai, kurie ves grupę. Psichoterapinės grupės terapinė nauda yra galimybė pasidalinti savo patiriamomis problemomis su panašaus likimo žmonėmis, išgirsti kitų patirtį tais pačias klausimais, gauti sėkmingos patirties patarimų bei specialistų įvertinimą „iš šalies“. Grupėje analizuojant esamas patirtis, jose kylančius jausmus ir būsenas, siekiama padėti geriau suprasti įvairius darbo netekties aspektus ir saugiai aptarti kylančius klausimus ir sunkumus, suteikti palaikymą.

Kam skirta?

Visiems, kas susiduria su darbo paieškų problemomis savo gyvenime: ilgesnis nedarbas, sunkumai bandant kilti karjeros laiptai ar netenkina dabartinis darbas, bet nesiseka jo pakeisti. Jeigu dėl šių problemų patiriate emocinių sunkumų, tokių kaip nerimas, depresija, žema savivertė ar kitos.

Ką veiksime?

Dalinsimės patirtimi, tiek sėkminga, tiek ir mažiau sėkminga. Bandysime rasti ką nors bendro, ką emociškai patiria darbo ilgesnį laiką nerandantis žmogus. Analizuosime, kokios charakterio savybės (būdo bruožai) gali būti naudingi ar nenaudingi darbo suradimui. Bandysime save pastatyti į darbdavio poziciją, kad suprastumėm, kokiomis „akimis“ darbdaviai į mus žiūri, kai priima sprendimą – priimti ar nepriimti mus į darbą? Lavinsime įgūdžius, kurie galėtų būti naudingi darbo suradimui. Palaikysime vieni kitus darbo paieškos „fronte“!

Kaip viskas vyks?

Susitiksime 1 kartą per savaitę pirmadieniais. Iš viso bus 10 kassavaitinių susitikimų.

Daugiau informacijos: psichologai@vvsb.lt 

kitos programos