Psichikos sveikatos stiprinimo programa
„Darni šeima“ psichologinė grupė
Kas?

Tai palaikymo – edukacinė grupė tėvams, auginantiems vaikus namuose, kurią ves patyrusi psichologė Indrė. Grupė skirta tėvų (mamų ir tėčių) poilsiui, nerimo ir streso mažinimui, šeimos santykių nagrinėjimui ir sprendimų ieškojimui. 

Kam skirta?

Grupė skirta Vilniaus miesto ir rajono mamoms arba tėčiams, kurie šiuo metu aktyviai rūpinasi vaikais ir buitimi. Galima dalyvauti su vaikučiais, užsiėmimo eigoje esant poreikiui galima trumpam pasišalinti, pvz. pašildyti vaikui maistą, pakeisti sauskelnes ar pan. 

Ką veiksime?

Pirmas susitikimas skirtas susipažinimui ir poreikių išsiaiškinimui. Kiti susitikimai orientuoti į streso mažinimą: kvėpavimo pratimų mokymasis, dailės terapija, mindfulness praktikos, kūno pojūčių įsisąmoninimas, edukacija apie nerimą, stresą ir kitos temos, kurios bus susijusios su dalyvių lūkesčiais ir poreikiais. 

Kaip viskas vyks?

Grupės susitikimai vyks nuotoliniu būdu kartą per savaitę. Iš viso bus 9 susitikimai, vieno susitikimo trukmė – 2 val. Registracijos patvirtinimas ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš prasidedant užsiėmimams. Atrankos nebus, tačiau kamerą įsijungti būtina, taip pat saugoti grupės konfidencialumą tiek užsiėmimo metu, tiek tarp jų (apie tai pirmo susitikimo metu bus kalbama daugiau).  

Renkamos 2 grupės: 

antradieniais 12:30 – 14:30 (pirmas grupės susitikimas rugsėjo 19 d.); 

antradieniais 10:30 – 12:30 (pirmas grupės susitikimas rugsėjo 19 d.). 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support