Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Emocinio perdegimo ir streso įveikimo grupė (grupė užpildyta)
Kas?

Psichologinės gerovės stiprinimo ir vidinių resursų atradimo grupė, skirta patiriantiems emocinį ir fizinį nuovargį, stresą bei norintiems labiau pažinti įvairius savipagalbos būdus, padedančius gerinti nuotaiką, darbingumą, energingumą.

Kam skirta?

Skirta pilnamečiams asmenims, siekiantiems mokytis savipagalbos būdų, padedančių sumažinti nuovargį, atrasti ramybę įveikiant streso žalingą poveikį.

Ką veiksime?

Dalinsimės emociniais išgyvenimais, mintimis, asmenine patirtimi, nuotaika. Kalbėsimės apie poreikius ir lūkesčius. Mokysimės pažinti, suprasti ir valdyti gyvenimiškose situacijose kylančią stresinę būseną. Puoselėsime psichologinę gerovę. Iš daugelio savipagalbos būdų galėsite pasirinkti sau tinkamiausius.

Grupės metu:

  • mokysimės suprasti, kokius fiziologinius ir psichologinius pokyčius patiria žmogus, veikiamas streso;
  • aptarsime teigiamą ir neigiamą streso poveikį;
  • išbandysime įvairius savipagalbos būdus, naudojant dailės terapijos, biblioterapijos, relaksacijos, dėmesingo įsisąmoninimo praktikas.
Kaip viskas vyks?

Susitiksime 10 kartų tuo pačiu laiku kartą per savaitę. Laisvo pokalbio metu aptarsime savo lūkesčius, per patirtį ieškosime savo vidinių stiprybių, mokysimės savarankiškai atlikti savęs pažinimo ir stiprinimo užduotys. Paskutinio susitikimo metu aptarsime aktualius klausimus, dalinsimės patirtimi ir pokyčiais, apibendrinsime praktinius užsiėmimus ir suteiksime rekomendacijas.

Daugiau informacijos: psichologai@vvsb.lt 

Atsiprašome, tačiau ši grupė jau užpildyta, kitas psichikos sveikatos stiprinimo programas galite rasti ČIA.

kitos programos