Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Kūrybinės dirbtuvės „Finansų psichologija mano kasdieniame gyvenime”
Kas?

Grupiniai užsiėmimai apie finansus ir santykį su jais, kuriuos ves patyrusi psichologė Kristina.

Kam skirta?

Grupė skirta suaugusiems Vilniaus miesto ir rajono gyventojams, kurie nori suprasti savo emocijas ir požiūrį apie finansus.

Ką veiksime?

Kaip dažnai galvoje šmėžteli finansų tema? Galbūt mintys sukasi apie pinigų trūkumą, nepasainant pajamų dydžio; o gal vis dar sunkusugaudyti pinigus“; o galbūt priešingai –  sau vis kartojate: „gyvenu ne dėl pinigų”? Dažnai finansiniai sprendimai priimami nesąmoningai, o santykis su pinigais yra susiformavęs dar vaikystėje. Užsiėmimų metu gilinsitės į įsitikinimus apie pinigus, bandysite suprasti, kokios emocijos kyla pinigų temai šmėžtelėjus galvoje, formuosite sveikesnį santykį ir požiūrį apie finansus.

Kaip viskas vyks?

Grupės susitikimai vyks nuotoliniu būdu kartą per savaitę. Iš viso bus 9 susitikimai, vieno susitikimo trukmė – 2 val. Registracijos patvirtinimas ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš prasidedant užsiėmimams. Reikalingos priemonės: užrašų knygutė arba popierius ir tušinukas.     

 

Renkamos 2 grupės: 

I) Pirmadieniais 10:00 – 12:00, pradžia nuo spalio 9 d. 

II) Ketvirtadieniais 10:00 – 12:00, pradžia nuo spalio 12 d. 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support