Ligų prevencijos stiprinimo programa
Gero miego patarimai: nuotolinė paskaita su neuromokslininke dr. Laura Bojarskaite

Kviečiame Viliaus miesto ir rajono gyventojus dalyvauti nuotolinėje, nemokamoje paskaitoje apie miegą ir jo higieną.

Šioje paskaitoje kalbėsime apie miego higieną – išgirsite konkrečius patarimus, ką daryti ir ko nedaryti, jeigu norite gerai ir tinkamai išsimiegoti. Aptarsime kelis mūsų miegą reguliuojančius biologinius procesus, tokius kaip „cirkadiniai ritmai“ bei „miego slėgis“. Tai mums padės suprasti, kodėl rekomenduojama kofeiną vartoti tik pirmoje dienos pusėje, kaip veikia melatoninas, kodėl svarbu rytais gauti šviesos, o vakarais – mėgautis prieblanda, bei kokio tipo popiečio miegeliai yra rekomenduojami ir kodėl.

Paskaita vyks balandžio 21 d., 17.00 val.

Paskaitos trukmė: 1 val.

Apie lektorę:

Laura Bojarskaitė yra neuromokslų daktarė, mokslo populiarintoja, meditacijos neuromokslo mokytoja.

Pastaruosius 6 metus mokslininkė dr. Laura Bojarskaitė tiria miegą ir miego svarbą „smegenų plovimui“, t. y. kenksmingų toksinų pašalinimui iš smegenų – procesui, kuris yra labai svarbus neurodegeneracinių ligų prevencijai. Lauros miego tyrimų rezultatai buvo paskelbti prestižiniuose mokslo žurnaluose, tokiuose kaip „Nature Communications“, ir aprašyti tarptautiniuose populiariųjų mokslo naujienų portaluose, tokiuose kaip „Technology Networks“ ir „Neuroscience News and Research“. Laura taip pat yra jogė, knygų mylėtoja ir aistringa mokslo komunikatorė. Jos populiarius mokslo straipsnius, vaizdo įrašus, tinklalaides, interviu ir paskaitas galite rasti linktree @LauraNeuroTalks.

Būtina registracija. Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš paskaitą bus atsiųsta paskaitos nuoroda.

Daugiau informacijos:  arba telefonu +37065994766.

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support