2020 birželio 26 d. Penktadienis
Minima Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena

Kasmet birželio 26 d. pasaulis mini Tarptautinę kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda dieną, kurią dar 1987 metais paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (Departamentas) parengtoje medžiagoje galėsite rasti informacijos apie tėvų ir vaikų pokalbius psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo temomis.

Departamento vykdytoje tėvų apklausoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 18 tūkst. tėvų, auginančių mokyklinio amžiaus vaikus (1–12 klasių), pateikiami rezultatai, aktualūs faktai ir patarimai. Apklausos rezultatai apie tėvų ir vaikų ryšį yra pateikti šioje Departamento informacinėje medžiagoje. 

Naudingos informacijos tėvai gali rasti internetiniame portale www.kaveikiavaikai.lt, kurį nuo 2020 m. gegužės mėnesio administruoja Departamentas. „Ką veikia vaikai?“ – tai unikalus ir patogus internetinis portalas, sukurtas specialiai tėvams, siekiant padėti jiems geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteikti reikalingų žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Šiame portale tėvai sužinos daug aktualių faktų, naudingų patarimų, ras užduočių, testų bei video medžiagos, įgys naudingų žinių, padėsiančių efektyviau bendrauti su vaikais.

Daugiau informacijos čia: https://bit.ly/2ZpBehw

Naujienos