2021 spalio 29 d. Penktadienis
Mokiniai per atostogas galės testuotis namuose – jiems bus suteikti greitieji COVID-19 testai

Šiandien dalinamės gera žinia, kad moksleiviai net ir atostogų metu turės galimybę profilaktiškai testuotis, tokiu būdu užkirsdami kelią viruso plitimui – patys išliks saugūs bei apsaugos šalia esančius.

1-12 klasių mokiniai iki mokinių atostogų iš mokymo įstaigų gaus greituosius antigenų testus (GAT), kuriuos galės atlikti namuose. Mokiniai, kurių tėvai yra pasirašę sutikimus dėl vaikų testavimo mokykloje, gaus po 2 GAT, o visi kiti – po 1 GAT.

Atkreipiame dėmesį, jog dėl visų mokinių bei mokyklos darbuotojų saugumo, rekomenduojama, kad paskutinį kartą mokiniai testuotųsi prieš pat grįžtant į mokyklą, t. y. antrą ar vienintelį testą atliktų antradienį (lapkričio 9 d.). Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, trečiadienį (lapkričio 10 d.) į mokyklą atvykti negali.

Kad procesas būtų dar aiškesnis ir tėveliai galėtų padėti savo vaikams paprastai ir greitai atlikti testą namų sąlygomis, pateikiame 3 skirtingų greitųjų antigenų testų trumpas bei išsamias naudojimo instrukcijas. Jums aktualią instrukciją pasirinkite pagal gauto greitojo antigeno testo pavadinimą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS HOTGEN

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS ONSITE

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS SEJOY

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

 

Ką daryti, gavus neigiamą testo rezultatą? Mokiniai ir jų tėvai nieko papildomai neturi daryti ir gali grįžti į ugdymo procesą lapkričio 10 d.

Ką daryti, gavus teigiamą testo rezultatą t. y. išryškėjus dviem juostelėms? Mokiniai turi registruotis telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt ir atlikti PGR tyrimą Vilniaus (Gerulaičio g. 1) mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

Linkime turiningų, saugių ir sveikų mokinių atostogų!

FacebookFacebook Messenger
Naujienos