Sveikos mitybos stiprinimo programa
Mokymai „Gamink sveikiau“ senjorams
Kas?

Sveikos mitybos mokymai, kurie padės senjorams geriau suprasti savo mitybos ypatumus ir šias žinias pritaikyti praktinėse maisto gamybos dirbtuvėse.

Kam skirta?

65 m. ir vyresniems Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono asmenims.

Ką veiksime?

Teorinėje dalyje aptarsime, kaip rasti ir atskirti sveikatai palankius maisto produktus, aiškinsimės kokie yra sveikatai palankiausi maisto gaminimo būdai, kokios yra svarbiausios maisto medžiagos ir kaip jų gauti su maistu. Aptarsime pačią aktualiausią informaciją, susijusią su senjorų mityba. Praktinių mokymų metu išbandysite naujus, lengvai pagaminamus sveikatai palankius patiekalus.

Mokymų turinys parengtas atsižvelgiant į senjorų mitybos principus ir rekomenduojamą maisto medžiagų ir energijos poreikį. Mokymus ves savo srities žinovai: dietistas, maisto technologas bei virtuvės šefas.

Kaip viskas vyks?

Visi užsiregistravę dalyviai bus pakviesti į 1 teorinę paskaitą (1 val. 30 min.) ir 1 praktinį maisto gamybos užsiėmimą (2 val. 15 min.).

Mokymai vyks nuo gegužės 8 dienos. Teorinės paskaitos vyks nuotoliniu būdu, o praktiniai užsiėmimai vyks maisto kulinarijos studijoje, Krokuvos g. 2, Vilnius.

Jums tinkamiausią užsiėmimų vietą ir laiką galite išsirinkti registracijos formoje.

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support