2023 rugsėjo 21 d. Ketvirtadienis
Naujas projektas „Užkalbink laimę“

Laimę galima susikurti vienu paprasčiausiu būdu – užmezgiant pokalbį su aplinkiniais ar net savimi.

Rugsėjo 7 d. prasidėjo projektas „Užkalbink laimę“, vykdomas kartu su Rimante Kulvinskyte – jo metu Vilniečiai turi galimybę atsakyti į įvairius smagius ir netikėtus klausimus, kuriais šis projektas siekia paskatinti kalbėtis tarpusavyje, kalbinti kitus ir išklausyti. Tikime, kad vienas paprastas ar net keistas klausimas gali pradžiuginti dieną tiek klausiančiajam, tiek klausimą gavusiam.

Klausimus galite pamatyti Instagram paskyroje, išryškintoje skiltyje „UŽKALBINK LAIMĘ“, taip pat ir Rimantės Kulvinskytės Instagram paskyroje. Kiekvieną savaitę yra užduodami vis kiti klausimai – Vilniečiai yra kviečiami įsitraukti į žaidimą, o nespėjus – apsilankyti minėtoje „UŽKALBINK LAIMĘ“ skiltyje ir visada rasti temų archyvą pokalbiams kelionėse, vakarėliuose ar tiesiog nepatogiai tyliai išsklaidyti.

Jau netrukus šis projektas plėsis ir į kitas erdves – gyventojai klausimus galės išvysti Vilniaus mieste: Vilniaus viešajame transporte, poliklinikose, ugdymo įstaigose ir t.t.

Užkalbinkime laimę. Ji šalia.

FacebookMessenger
ES Projektai
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support