Nemokama nuotolinė paskaita „Streso valdymas ir kvėpavimas. Kaip sutikti šventes be nerimo?“

Ar žinojote, kad nebūtina praleisti valandų valandas medituojant, gyvenant miške ar gamtoje tam, kad galėtume valdyti savo gerokai per didelį streso lygį kūne ir jaustumėmės geriau?

Stresas sukelia neigiamą poveikį organizmui: greitina senėjimą, sukelia fizinį nuovargį, galvos, nugaros skausmus, taip pat blogina psichoemocinę būklę, miego kokybę, dėl ko kenčia produktyvumas darbe ir gyvenime. Tačiau nudžiuginsime, nes stresas gali būti nesudėtingai sukontroliuojamas vien tik fiziologinėmis, natūraliomis kūno ypatybėmis ir vos per kelias minutes!

Gruodžio 13 d., 18:00 val. nuotoliniame „Zoom“ užsiėmime bus kalbama apie streso poveikį kūnui, kvėpavimo fiziologiją, jo naudą ir pritaikymo galimybes, o praktinėje dalyje turėsite galimybę išbandyti ir išmokti keletą nesudėtingų kvėpavimo technikų, padėsiančių suvaldyti kasdien kylantį, kartais net nepastebimą stresą.

Lektorė Greta Puzonė – „Vilnius sveikiau“ sveikatos stiprinimo specialistė, kineziterapeutė, sveikatingumo instruktorė ir sveikos gyvensenos praktikė, savo kasdienoje veiksmingai taikanti kvėpavimo ir šalčio praktikas kaip vienus iš veiksmingiausių sveikatos stiprinimo būdų.

 

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support