Fizinio aktyvumo stiprinimo programa
Nemokamos bėgimo treniruotės – prisijunkite!

Jau seniai norite pradėti bėgioti, tačiau taip ir nepradėjote? Ne vienerius metus vaikštote Vilniaus gatvėmis ir svajojate nubėgti 5, 10, 21, o gal net 42 kilometrus? Kartu su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ kviečiame savo didžiajam bėgimui ruoštis atsakingai ir prisijungti prie jau trečius metus vykstančio projekto „Ruoškis bėgti“!

„Ruoškis bėgti“ – unikalus projektas, kurio dalyviai turi galimybę nuo birželio 21 d. nemokamai treniruotis su profesionaliais bėgimo treneriais, pasiruošti didžiajam rugsėjo mėnesio maratonui. Prie projekto kviečiame prisijungti tiek pradedančius, tiek patyrusius bėgikus. Viso projekto metu kviesime dalyvauti ne tik bėgimo treniruotėse, bet ir motyvaciniuose renginiuose bei lektorių paskaitose.

Projekto tikslas – suteikti žinių apie taisyklingą pasiruošimą įvairių distancijų bėgimui, padėti išvengti traumų ir motyvuoti žmones sportuoti nepriklausomai nuo jų amžiaus, fizinio pasirengimo ar oro sąlygų. Net jei niekada nebandėte pradėti bėgioti, tai puiki galimybė atrasti džiaugsmą bėgimo sporte!

Treniruotės vyskta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, kviečiame registruotis ir prisijungti prie bendraminčių grupės „Ruoškis bėgti“ Facebook grupėje https://bit.ly/3bsjvv8

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support