Ligų prevencijos stiprinimo programa
Nuotolinė paskaita apie burnos sveikatą ir higieną

Kviečiame Viliaus miesto ir rajono gyventojus dalyvauti nuotolinėje, nemokamoje burnos higienos paskaitoje „Sveika burna – sveikas tu. Ko nespėja pasakyti jūsų gydytojas odontologas vizito metu?“

Nuotolinės paskaitos metu kalbėsime apie burnos ertmės susirgimų priežastis: to, ko negalime pamatyti, bet tai egzistuoja (emalio pažeidimų ir kraujuojančių dantenų, kaip burnos ertmės susirgimų, kilmę); burnos sveikatą ir bendras organizmo būkles – sisteminius uždegiminius procesus kūne; burnos sveikatą ir bendrines sistemines ligas bei jų sąsajas. Teoriją papildys realių atvejų nagrinėjimas: lektorė pasidalins fotografijų pavyzdžiais iš klinikinės darbo su pacientais praktikos, kaip pačiam atpažinti pagrindinius burnos susirgimus (ėduonį, dantenų uždegimą ir kt.).

Paskaitos laikas: kovo 30 d., 17.30 val.

Trukmė: 1 val.

Paskaitos lektorė: Diana Giršiūtė, visuomenės sveikatos, burnos priežiūros specialistė–burnos higienistė, jogos ir meditacijų mokytoja, įvairių sveikatingumo stovyklų, paskaitų ir seminarų lektorė, psichoemocinės sveikatos gerinimo užsiėmimų vedėja bei holistinės sampratos į sveikatą puoselėtoja.

 

Būtina registracija. Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš paskaitą bus atsiųsta paskaitos nuoroda.

Daugiau informacijos: monika.saruleviciute@vvsb.lt arba telefonu +37065994766.

FacebookFacebook Messenger