Ligų prevencijos stiprinimo programa
Nuotolinė paskaita „Burnos sveikata ir jos priežiūros galimybės XXI amžiuje“

Sužinok, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis ir iškeisk savo seną dantų šepetėlį į naują burnos higienos priežiūros rinkinį. Dalyvauk nuotolinėje paskaitoje, o po jos, gegužės 4 dieną, nuo 7.30 iki 16.30 val. atvyk į „Vilnius sveikiau“ biurą (Polocko g. 12-2, Vilnius) atsiimti savo nemokamo burnos higienos rinkinio.

Nuotolinėje paskaitoje kalbėsime apie tai, kas lemia burnos ligų atsiradimą ir kaip to išvengti, kaip tinkamai prižiūrėti dantis, kokias priemones ir kaip jas naudoti, kad galėtumėm džiaugtis gražia ir sveika šypsena bei gera savijauta.

Nuotolinė paskaita vyks balandžio 27 d., 17.30 val.

Trukmė: 1 val.

Paskaitą ves Diana Giršiūtė: visuomenės sveikatos, burnos priežiūros specialistė–burnos higienistė, jogos ir meditacijų mokytoja, įvairių sveikatingumo stovyklų, paskaitų ir seminarų lektorė, psichoemocinės sveikatos gerinimo užsiėmimų vedėja bei holistinės sampratos į sveikatą puoselėtoja.

Būtina registracija. Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš paskaitą bus atsiųsta paskaitos nuoroda.

Norintys gauti burnos higienos rinkinį, privalo ne tik užsiregistruoti į paskaitą, bet ir joje sudalyvauti. Užsiregistravę, bet nedalyvavę dalyviai rinkinio gauti negalės.

Daugiau informacijos:  arba telefonu +37065994766.

FacebookFacebook Messenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support