Nuotolinė „Vilnius sveikiau“ Tėvystės mokyklėlė (Registracija stabdoma)
Kas?

Nėštumą planuojančių, besilaukiančių ir pagimdžiusių moterų bei jų artimųjų sveikatos stiprinimo programa.

Kam skirta?

Nėštumą planuojančioms, besilaukiančioms ir pagimdžiusioms Vilniaus miesto ir rajono gyventojoms bei jų artimiesiems.

Ką veiksime?

Kviečiame į nuotolinių paskaitų ciklą, kurį sudarys 12 skirtingų užsiėmimų įvairiomis temomis. Paskaitų ciklas suskirstytas į tris periodus: nėštumo planavimo, nėštumo ir pogimdyminį periodą. Nuotolines paskaitas ves profesionalūs gydytojai akušeriai-ginekologai, mitybos specialistai, psichologai, žindymo konsultantai bei kiti specialistai.

PASKAITŲ TVARKARAŠTIS

Kaip viskas vyks?

Registracijos formoje nurodykite, kuriuose iš užsiėmimų norėsite dalyvauti (galite rinktis ir vieną, jeigu aktualu – galite registruotis į visus užsiėmimus).

SVARBU! Dalyvių skaičius ribotas, užsiėmimai nebus įrašomi, o užsiėmimų medžiaga po paskaitos nebus siunčiama, dėl to registruokitės TIK į tas veiklas, kuriose tikrai ketinate dalyvauti pirmiau numatytu laiku.

Nespėjusiems užsiregistruoti į pavasario ciklo mokymus, siūlome sekti „Vilnius sveikiau“ informaciją internete ir sudalyvauti kituose mokymuose, kuriuos planuojame 2023 m. gegužės-birželio mėn.

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support