Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Nusižudžiusių asmenų artimųjų palaikymo grupė
Kas?

Palaikymo grupė, skirta artimiesiems, kurie susidūrė su artimojo savižudybe.

Kam skirta?

Pilnamečiams asmenims susidūrusiems su artimojo savižudybe ir norintiems geriau suprasti su savižudybės rizika susijusią elgseną, o taip pat norintiems pagilinti žinias apie tinkamos pagalbos teikimą, užtikrinant savo paties saugumą.

Grupė nerekomenduojama asmenims, ką tik patyrusiems sunkią krizę, netektį ar turintiems psichozinių sutrikimų. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis individualios psichoterapeuto konsultacijos.

Ką veiksime?

Susitikimų metu aptarsime dažniausius su savižudybės tematika susijusius mitus, aiškinsimės kas yra savižudybės rizika, kokie yra su ja susiję veiksniai, ką reiškia pasikartojantys grasinimai nusižudyti, o taip pat kokios būna savęs žalojimo formos. Kalbėsime ne tik apie tai, kaip suteikti tinkamą pagalbą artimajam, išreiškiančiam ketinimus nusižudyti, bet ir kaip padėti sau atsidūrus krizinėje situacijoje. Pasversime savo asmenines galimybių ir atsakomybės ribas, būdus užtikrinti savo pačių saugumą.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 9 kassavaitinius grupės susitikimus. Susitikimai vyks 1 kartą per savaitę pirmadieniais nuo 17 val. 30 min. iki 19 val. 1 susitikimo trukmė 1 val. 30 min. Prieš pradedant šią grupę vyks atranka.

 

Daugiau informacijos:  

 

 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support