Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Pasaulinė savižudybių prevencijos diena 2020
Vieną kartą išmokus važiuoti dviračiu, atrodo, kad pagalbinių ratukų daugiau niekada nebereikės, tačiau galbūt reikės ne jų, o pagalbos kelyje, kuriuo važiuosite. Skirtinguose gyvenimo etapuose nežinai, ar padėsi Tu, ar Tau. Suklupti paprasta, padėti taip pat.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia rugsėjo 10-ąją minėti Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną ir parodyti aplinkiniams, kad kiekvienas iš mūsų galime ištiesti pagalbos ranką tam, kuriam to reikia labiausiai. Savižudybes įveikime drauge!
Nuo 17 val. lauksime jūsų Lukiškių aikštėje – čia bus teikiama emocinė ir psichologinė parama, galėsite gauti informacijos apie pagalbos galimybes bei sužinosite vakarinio renginio programą.
18 val. dviračiu ar paspirtuku drauge riedėkime 6 kilometrų dviračių žygyje „Savižudybes įveikime drauge“. Startuosime Lukiškių aikštėje, judėsime link Vingio parko ir grįšime atgal. Po žygio bus įteiktos dovanos. Registracija: https://cutt.ly/HfgiaQ9
20 val. vakarinėje diskusijoje su specialistais ir žinomais žmonėmis kalbėsime apie tai, kad emociniai sunkumai bei suicidinės mintys gali užklupti kiekvieną, nepaisant jo lyties, amžiaus, profesijos ar pajamų. Tačiau lygiai taip pat kiekvienas iš mūsų galime padėti šalia esančiam įveikti atsiradusius sunkumus ir toliau gyvenimo keliu judėti pirmyn.
Svarbu! Nepamirškite renginyje laikytis saugaus atstumo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei dėvėti apsauginę veido kaukę.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Savižudybių prevencijos biuras, Valstybinis psichikos sveikatos centras / Būkime, Krizių įveikimo centras, Vaiku linija, Jaunimo linija, Sidabrinė linija

FacebookFacebook Messenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support