2010 gruodžio 6 d. Pirmadienis
Paskaitų apžvalga “Energinių gėrimų poveikis sveikatai”


Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2010 m. spalio- lapkričio mėnesiais, Vilniaus rajono mokykų mokiniams organizavo paskaitas „ Energinių gėrimų poveikis sveikatai”. Paskaitas skaitė lektorius Andrius Vachninas.

Dalyvių atsiliepimai buvo puikūs” Paskaita buvo pateikta aiškiai, kiekvieno amžiaus vaikui suprantamai”- teigė vieną iš visuomenės sveikatos priežiūros specialisčių, kuri irgi klausėsi paskaitėlės.

Vaikams labiausiai patiko tai, kad nebuvo daugumai paskaitų būdingų draudimų , patys vaikai galėjo po pranešimo pasirinkti, ar energiniai gėrimai reikalingi jų organizmui, ar visgi jų reiktų atsisakyti. Lektorius apžvelgė tiek neigiamas tiek ir teigiamas energinių gėrimų sąvybes. Nors daugelis mokinių prisipažino, kad bent kartą yra ragavę energinių gėrimų, tačiau šio gėrimo atsiradimo istorijos bei to kokia buvo jo pirminė paskirtis, jie nežinojo. Lekt. Andrius Vachninas savo skaitoma tema sudomino visus moksleivius, pradedant penktomis ir baigiant dvyliktomis klasėmis.

Informaciją parengė:
Viktorija Šadiul
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Tel. 8-5 2711244, el.p. viktorija.sadiul@vvsb.lt

 

FacebookFacebook Messenger
Naujienos