2022 liepos 15 d. Penktadienis
Pirmosios pagalbos mokymai įmonėms ir visuomenei

Pirmosios pagalbos mokymai įmonėms ir visuomenei

LAIKAS – sutartinis.

TRUKMĖ –skirtinga, atsižvelgiant į mokymus.

BŪDAS (VIETA) – gyvai arba nuotoliu.

KAINA – pagal pasirinktą paslaugą.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siūlo privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą (PP) ir privalomojo pirmosios pagalbos mokymo tęstinę programą (PT). Mokymai yra dalis privalomojo sveikatos mokymo, kurio tikslas išmokyti asmenis įvertinti nukentėjusiojo gyvybines funkcijas ir laiku suteikti jam pirmąją pagalbą.

Mūsų specialistai išmokys teorinių ir praktinių įgūdžių, mokymų pabaigoje bus atliekamas žinių vertinimo testas ir išduodami pažymėjimai.

Mokymų metu suprantamai ir įdomiai supažindinsime su pirmosios pagalbos taisyklėmis – kaip atpažinti ir suteikti pagalbą. Išmoksite, kaip atlikti gaivinimą, kokią pagalbą suteikti užspringusiam, Sužinosite, kaip tvarstyti įvairius sužeidimus ir traumas, imobilizuoti galūnes, taip pat pagrindines kraujavimo stabdymo taisykles. Visus įgytus įgūdžius išbandysite praktiškai. Kartu gilinsimės ir į kitus ūminius susirgimus (infarktas, insultas, apsinuodijimai ir kt.).

Taip pat įmonėms galime pasiūlyti ir nemokamus trumpus pirmosios pagalbos mokymus širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos tema.

Jei norite užsisakyti sveikatos mokymų paslaugą, kreipkitės el. paštu arba telefonu +370 5 271 1244

FacebookFacebook Messenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support