Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Pozityvaus ryšio su savimi ir kitais stiprinimas taikant meno terapijos metodus (grupė užpildyta)
Kas?

Savęs ir tarpasmeninių santykių pažinimo grupė, skirta norintiems puoselėti pozityvų emocinį ryšį su aplinkiniais, stiprinti psichologinę gerovę ir sveikatą. Šioje grupėje bus taikomi meno terapijos metodai – dailės terapija, biblioterapija, filmų terapija.

Kam skirta?

Skirta pilnamečiams asmenims, kurie domisi bendravimo psichologija, nori stiprinti ryšį su savimi ir kurti pozityvius santykiais su aplinkiniais. Taip pat norintiems pažinti ir išbandyti meno terapijos metodus.

Ką veiksime?

Dalinsimės savo patirtimi, jausmais, mintimis, asmenine patirtimi, nuotaika. Kalbėsimės apie bendravimo psichologijos dėsnius. Mokysimės pažinti, suprasti ir valdyti konfliktus ir jų neigiamą poveikį. Puoselėsime santykius su aplinkiniais ir stiprinsime ryšį su savimi. Susipažinsime ir praktiškai išbandysime meno terapijos metodus – dailės terapiją, biblioterapiją, filmų terapiją.

Grupės metu:

  • mokysimės suprasti, kas padeda užmegzti pozityvų ryšį su savimi ir aplinkiniais;
  • aptarsime konflikto dinamiką ir tinkamus sprendimo būdus;
  • išbandysime įvairius savipagalbos būdus, naudojant dailės terapijos, biblioterapijos, filmų terapijos metodus.
Kaip viskas vyks?

Susitiksime 10 kartų tuo pačiu laiku kartą per savaitę. Dalinsimės savo mintimis ir jausmais, lūkesčiais. Taikant dailės terapijos, biblioterapijos, filmų terapijos metodus stiprinsime ryšį su savimi, daugiau sužinosime apie bendravimo psichologiją, pozityvių tarpasmeninių kūrimą. Paskutinio susitikimo metu aptarsime pasiektus rezultatus, apibendrinsime praktinius užsiėmimus ir suteiksime rekomendacijas.

Daugiau informacijos: psichologai@vvsb.lt 

Atsiprašome, tačiau ši grupė jau užpildyta, kitas psichikos sveikatos stiprinimo programas galite rasti ČIA.

kitos programos