2021 vasario 22 d. Pirmadienis
Pradeda veikti sostinės informacinė COVID-19 linija senjorams ir jų šeimoms

Šiandien pradeda veikti informacinė COVID-19 linija, į kurią gali skambinti jau pradėti vakcinuoti senjorai, jų vaikai ir anūkai, globėjai. Šiuo metu skiepijami 80 metų ir vyresni vilniečiai, vėliau bus vakcinuojami 75–79 metų, po jų 70–74 metų, o paskutiniai senjorų skiepijimo eilėje liks 65–69 metų gyventojai.

Informacinę COVID-19 liniją 19002 koordinuoja ir įgyvendina Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“, kuris nuo šiandien atsakys į visus senjorams iškilusius klausimus.

„Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe dėjome visas pastangas, norėdami per trumpą laiką suteikti galimybę senjorams ir jų artimiesiems sužinoti daugiau apie vakcinaciją ir atsakyti į jiems rūpimus klausimus. Nuo šiandien esame pasiruošę padėti“, – teigia „Vilnius sveikiau“ direktorė Guoda Ropaitė-Beigė.

„Vilnius sveikiau“ atstovai primena, kad Vilniuje gyvenamąją vietą deklaravę senjorai sulauks skambučių iš poliklinikų. Faktiškai gyvenantys, bet Vilniaus poliklinikose neprirašyti senjorai, norėdami pasiskiepyti Vilniuje, nuo šiandien kviečiami skambinti informacine COVID-19 linija 19002 ir užsiregistruoti nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį. Netrukus su skambinusiais senjorais bus susisiekta.

Vis dėlto Vilniaus miesto savivaldybė senjorus kviečia pasinaudoti proga ir prisirašyti į asmens sveikatos priežiūros įstaigas Vilniuje – taip bus užtikrinta nuolatinė jų sveikatos priežiūra, senjorai bus kviečiami nemokamai pasitikrinti pagal prevencines programas ir turės ryšį su šeimos gydytoju.

Visą informaciją apie vakcinaciją Vilniaus mieste ir COVID-19 skiepus galite rasti https://vakcina.vilnius.lt.

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support