Pranešk apie pažeidimą

Pasitikėjimo linija

Apie Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (toliau – Biuras) daromą, padarytą ar planuojamą daryti nusikalstamą veiką, darbuotojų galimus neteisėtus veiksmus ar neveikimą, piktnaudžiavimą pareigomis ar kitus veiksmus, turinčius korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių galima pranešti įdiegtais pranešimo kanalais:

Teikiant informaciją apie pažeidimą, pagal galimybes, prašome nurodyti:

 • kas, kada, kokiu būdu ir kokį pažeidimą rengiasi daryti, daro ar padarė ir pan.
 • sužinojimo apie pažeidimą datą ir aplinkybes
 • savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis (nurodyti neprivaloma)
 • pateikti bet kokius turimus dokumentus, duomenis ar informaciją, atskleidžiančią galimo pažeidimo požymius, nurodyti informaciją apie galimus pažeidimą padariusio asmens motyvus, jei jie yra žinomi, pateikti duomenis apie liudytojus, jei jie yra žinomi
 • ar apie pažeidimą jau pranešta; jei pranešta, – kam buvo pranešta, ar buvo gautas atsakymas

Pranešimo forma:  Biuro patarėjas per 5 darbo dienas priims sprendimą dėl Jūsų pateiktos informacijos nagrinėjimo. Jeigu norite gauti informaciją apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus, atitinkamai pažymėkite (asmuo, pateikęs pranešimą, apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus neinformuojamas, jei jis nenurodo savo vardo ir pavardės, telefono numerio arba el. pašto adreso, kuriuo galima pateikti atsakymą).

   

  DĖMESIO: tai nėra skubios pagalbos ar greitojo reagavimo pranešimų linija, todėl, norėdami išsikviesti pagalbą ar pranešti apie galimą nusikalstamą veiką, dėl kurios būtina reaguoti nedelsiant, prašome skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112 arba kreiptis į artimiausią policijos padalinį.

  Taip pat apie korupcijos atvejus galite pranešti tiesiogiai Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai arba el. paštu .

  Dėkojame, kad pasitikite mumis ir nesate abejingi.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support