Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai
Kas?

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja privalomųjų pirmosios pagalbos mokymų programą (PP) ir privalomųjų pirmosios pagalbos mokymų tęstinę programą (PT).

Mokymai yra dalis privalomojo sveikatos mokymo, kurio tikslas – išmokyti asmenis įvertinti nukentėjusiojo gyvybines funkcijas ir laiku suteikti jam pirmąją pagalbą.

Ką veiksime?

Mokymų metu suprantamai ir įdomiai supažindiname su pirmosios pagalbos taisyklėmis – kaip atpažinti ir suteikti pagalbą.

Kam skirta?

 

Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai (PP) Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai (tęstiniai) (PT)
Trukmė – 8 ak. val. Trukmė – 4 ak. val.
Skirti neturintiems pažymėjimo ar norintiems daugiau sužinoti apie pirmąją pagalbą. Mokymų metu išmoksite atlikti gaivinimą, kokią pagalbą suteikti užspringusiam asmeniui. Sužinosite, kaip tvarstyti įvairias žaizdas ir gydyti traumas, imobilizuoti galūnes, susipažinsite su pagrindinėmis kraujavimo stabdymo taisyklėmis. Gilinsitės ir į kitus ūminius susirgimus (infarktą, insultą, apsinuodijimus ir kt.). Skirti atnaujinti pažymėjimo galiojimą ir žinias. Mokymų metu apžvelgiamos svarbiausios pagalbos teikimo temos, primenamos pagalbos teikimo technikos.
Grupės dalyvių skaičius – iki 25 asmenų Grupės dalyvių skaičius – iki 25 asmenų
Kaina – 10,00 Eur / asm. Kaina – 8,00 Eur / asm.
Kaip viskas vyks?

Lektorius atvyksta į Jūsų įstaigą (suderinęs datą ir laiką). Baigus mokymus, išduodamas nustatytos formos sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas.

Jei norite užsisakyti pirmosios pagalbos mokymus, kreipkitės el. paštu arba telefonu +370 5 271 1244

Atsiskaitymas už pirmosios pagalbos mokymus:

Gavėjas: BĮ Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Adresas: Polocko g. 12-2, Vilnius

Įmonės kodas 301850606

Sąskaitos Nr. LT90 4010 0424 0390 2814

Bankas Luminor Bank AB 40100

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support