Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Psichologinė grupė psichikos sutrikimų turinčių asmenų artimiesiems
Kas?

Psichologinė-edukacinė grupė psichikos sutrikimų turinčių asmenų artimiesiems (partneriams, sutuoktiniams, vaikams, tėvams, draugams ir kt.).

Kam skirta?

Pilnamečiams asmenims, esantiems šalia psichikos liga (depresija, šizofrenija, nerimo, asmenybės sutrikimai ir t.t.) sergančio žmogaus ir patiriantiems emocinių bei kitokių sunkumų dėl artimojo ligos.

Grupė nerekomenduojama asmenims, ką tik patyrusiems sunkią krizę, netektį ar turintiems psichozinių sutrikimų. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis individualios psichoterapeuto konsultacijos.

Ką veiksime?

Susitikimų metu gilinsime žinias apie psichikos sveikatos sutrikimus ir jų keliamus iššūkius. Spręsime klausimus, susijusius su patiriamomis emocijomis ir kitais kylančiais iššūkiais dėl artimojo ligos, nagrinėsime santykių su sergančiuoju problemas ir aptarsime, kaip elgtis ir bendrauti su sergančiuoju. Susitikimų metu taip pat ieškosime būdų pasirūpinti savimi.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 9 kassavaitinius grupės susitikimus. Susitikimai vyks 1 kartą per savaitę penktadieniais. Vieno susitikimo trukmė – 1 val. 30 min.

Daugiau informacijos: psichologai@vvsb.lt 

kitos programos