Fizinio aktyvumo stiprinimo programa
Renginys „Joga netradicinėse erdvėse“

Kviečiame į jogos užsiėmimą, kuris suteiks motyvacijos ir tikimės, kad įkvėps judėti visam artėjančiam šaltajam sezonui!

Tai pusantros valandos trunkantis jogos seansas su gerai žinoma jogos mokytoja Milana Jašinskyte, kuris vyks Vilniaus oro uoste ant automobilių stovėjimo aikštelės stogo su užburiančia panorama. Renginys skirtas įvairaus amžiaus jogos mylėtojams – praeitais metais  jogos praktikas išbandė ne tik patyrę, bet ir pirmą kartą bandantys jogą, taip pat mamos kartu su mažais vaikais ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie savo motyvacija ir gebėjimais nenusileido jaunimui.

Netradicinės erdvės leidžia suburti daugiau nei šimtą žmonių vienoje vietoje ir patirti naujų emocijų – unikalus reiškinys leidžia pasinerti į jogą per užliejančius susitapatinimo su aplinkoje esančiais žmonėmis jausmus. Sunku apsakyti jausmą, kai daugiau nei šimtas žmonių sinchroniškai atlieka tuos pačius judesius, o supanti aplinka dar labiau sustiprina šią patirtį., Garantuojame, kad dalyvaudami šioje treniruotėje pasijusite laimingesni, atsipalaidavę ir pasikrovę geros energijos!

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support