Fizinio aktyvumo stiprinimo programa
„Ruoškis plaukti“ plaukimo treniruotės pradedantiesiems
Kas?

10 nemokamų plaukimo užsiėmimų kursas, norintiems išmokti taisyklingo ir saugaus plaukimo pagrindų bei būti fiziškai aktyviems.

Kam skirta?

Užsiėmimai skirti Vilniaus miesto gyventojams nuo 18 iki 64 metų, kurie jau moka plaukti, bet nori pagerinti savo plaukimo techniką, nori saugiau jaustis vandenyje, pastiprinti kūną ir sveikatą.

Ką veiksime?

– mokysimės plaukimo technikos pradmenų;
– stiprinsime mūsų fizines savybes;
– mokysimės saugaus elgesio vandenyje;
– įkvėpsime vieni kitus gyventi sveikiau.

Kaip viskas vyks?

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!

Balandžio 14 d. iš pirmųjų užsiregistravusių ir pareiškusių norą dalyvauti treniruotėse dalyvių, atrinksime 15 žmonių. Labai svarbu, kad dalyviai būtų motyvuoti, galėtų dalyvauti visuose plaukimo užsiėmimuose, mokėtų plaukti, tačiau būtų dar tik pradedantieji, norintys pagerinti savo plaukimo įgūdžius ir geriau jaustis vandenyje. Pagal šiuos kriterijus ir atrinksime 15 šios programos dalyvių.

LAIKAS: Projektas startuoja balandžio 19 d. ir tęsis iki gegužės 19 d. imtinai. Užsiėmimai vyks du kartus per savaitę antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20 val.

TRUKMĖ: 45 min.

Su atrinktais programos dalyviais susisieksime asmeniškai el. paštu, pateiksime tolimesnę informaciją dėl dalyvavimo projekte.

Iškilus klausimams, galite rašyti el. paštu: arturas.maiboroda@vvsb.lt
kitos programos