Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Savęs pažinimo grupė „Atradimų kelias”
Kas?

Savęs pažinimo grupė su psichologe Agne, tai yra galimybė saugioje aplinkoje atsiverti, patirti save „čia ir dabar”. Grupės metu bus gilinamąsi į santykį su savimi ir kitais: tyrinėjami vidiniai išgyvenimai, bendravimo ypatumai, vidinės motyvacijos stiprinimas ir kitų iššūkių sprendimas kasdieniame gyvenime.

Kam skirta?

Suaugusiems Vilniaus miesto ir rajono gyventojams, norintiems geriau pažinti save.

Ką veiksime?

Grupės metu gilinsitės į santykį su savimi ir kitais: tyrinėsite vidinius išgyvenimus, bendravimo ypatumus, vidinę motyvaciją ir ieškosite būdų ją stiprinti, spręsime ir analizuosite kitus kasdienio gyvenimo iššūkius ir reakcijas į juos.

Kaip viskas vyks?

Grupės susitikimai vyks nuotoliniu būdu kartą per savaitę. Iš viso bus 9 susitikimai, vieno susitikimo trukmė – 2 val. Registracijos patvirtinimas ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš prasidedant užsiėmimams. Svarbu gebėjimas rašyti bei skaityti, motyvacija bei galimybė dalyvauti visuose užsiėmimuose. Grupės metu reikės įsijungti kamerą ir mikrofoną. Grupėje iki 10 dalyvių. Rugsėjo 28 – spalio 7 dienomis bus vykdoma atranka į grupę, individualaus pokalbio metu.

Renkamos 4 grupės:

I) Ketvirtadieniais 9:00 – 11:00 (pirmas grupės susitikimas spalio 12 d.);

II) Ketvirtadieniais 12:00 – 14:00 (pirmas grupės susitikimas spalio 12 d.);

III) Penktadieniais 9:00 – 11:00 (pirmas grupės susitikimas spalio 13 d.);

IV) Penktadieniais 11:30 – 13:00 (pirmas grupės susitikimas spalio 13 d.).

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support