2021 rugsėjo 22 d. Trečiadienis
Savęs pažinimo grupės – kiekvienam, norinčiam geriau pažinti save ir savo aplinką

Pasibaigus vasarai ir atėjus šaltajam metų laikui, kviečiame sustoti ir atsigręžti į save – prisijungti prie savęs pažinimo grupių, kurios padės geriau suprasti save, savo aplinką, valdyti stresą ir tiesiog geriau jaustis. Grupės startuoja nuo spalio 1 dienos!

 

Kūno pojūčių pažinimo grupė „Aš, mano kūnas ir ribos asmeniniame gyvenime“

Savęs pažinimo grupė, skirta įgalinti kiekvieną dalyvį geriau suprasti savo asmenines ribas santykiuose su kitais žmonėmis. Kartu tai grupė, kurioje bus taikomi kūno terapijos metodai, skirti suprasti siunčiamus kūno signalus: ką reiškia vieni ar kiti simptomai, pojūčiai ar netgi skausmas kūne.

Užsiėmimų metu tyrinėsime asmenines ribas palaikančioje grupės atmosferoje. Kalbėsimės apie santykius su savimi ir kitais, ieškosime tinkamų būdų išreikšti emocijas jas pajaučiant per kūno ribas.

Daugiau informacijos ir registracijos nuorodą rasite čia.

 

Streso ir vidinių konfliktų sprendimo grupė „Mokausi valdyti stresą“

Savęs pažinimo grupė, kurioje dalyviai mokysis geriau suprasti savo vidinius konfliktus, keliančius stresą ir diskomfortą asmeniniame gyvenime.

Užsiėmimų metu kalbėsimės apie savo asmeninius poreikius ir lūkesčius, mokysimės išreikšti ir išsakyti, kaip jaučiamės, spręsime įvairias kasdienio gyvenimo dilemas, ieškosime atsakymų, kaip suvaldyti nerimą ir stresą.

Daugiau informacijos ir registracijos  nuorodą rasite čia.

 

Grupė moterims „Mano išoriniai santykiai giliai iš mano vidaus“

Savęs pažinimo grupė, kurioje taikant meno terapijos metodus atskleidžiama asmeninė patirtis apie santykius, kuriuos sukuriame realiame gyvenime.

Užsiėmimų metu piešime, kalbėsimės, rašysime laiškus, kursime naujas istorijas moterų grupėje. Ieškosime naujų formų, kaip save suprasti ir išjausti. Ugdysime ir kursime save giliai iš vidaus, taikydamos psichologinius metodus.

Daugiau informacijos ir registracijos  nuorodą rasite čia.

FacebookFacebook Messenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support