Psichikos sveikatos stiprinimo programa
“Emocinis valgymas” psichoedukacinė korekcinė grupė (grupė pilnai surinkta)
Kas?

Tai psichoedukacinė korekcinė grupė, kuri yra orientuota į pokyčius. Jos metu psichologas grupės dalyvius supažindins su efektyviais įveikos būdais ir skatins juos išmėginti.

Kam skirta?

Asmenims, kurie turi pernelyg išreikštą polinkį emocijas reguliuoti maistu, polinkį persivalgyti. Tai nėra “svorio metimo grupė” ir nėra orientuota į kūno pokyčius.

Būtinas aktyvus dalyvavimas. Siekiant palaikyti saugų ir tinkamą grupės mikroklimatą bus vykdoma dalyvių atranka. Tam tikrais atvejais dalyviams gali būti siūloma prieš dalyvaujant grupėje pasikonsultuoti individualiai su psichologu.

Ką veiksime?

Sužinosime daugiau apie emocinį valgymą, geriau suprasime jo mechanizmą ir susipažinsime su efektyviais metodais, kurie padeda išeiti iš šio užburto rato. Taip pat, užsiėmimų metu ir tarp jų išmėginsime naujus įveikos metodus ir dalinsimės patirtimi.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 9 kassavaitinius grupės susitikimus. Susitikimai vyks kartą per savaitę pirmadieniais. Vieno susitikimo trukmė – 1 val. 30 min. Renkamos dvi grupės 12 val. ir 13 val. 30 min.

Daugiau informacijos: 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support