SVEIKI! 

Su jumis sveikinasi Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“. Mes siekiame, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje! Tad norime kiekvieną Vilniaus miesto gyventoją įkvėpti gyventi sveikiau. Vilnieti, tikimės, kad prisijungsi prie mūsų!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ skyriai

Finansai

Rūpinasi Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ buhalterine apskaita.

Bendrųjų_reikalų (2)

Užtikrina tesės aktų sudaromų sandorių atitiktį LR įstatymams ir kitiems teisės aktams,  įgyvendina personalo valdymo politiką ir administravimą, organizuoja tinkamą dokumentų valdymą biure.

Ant stalo stovi kompiuteris, matomas vaizdas iš viršaus. Šalia jo padėti ananasai

Padeda kitiems skyriams vykdomų veiklų organizavimo procesuose:  prižiūri turtą biure, sprendžia visus informacinių technologijų klausimus, įgyvendina ES projektus, rengia viešuosius pirkimus.

stebėsenos_skyrius

Renka ir analizuoja duomenis sveikatingumo temomis. Atlieka visuomenės sveikatos tyrimus, apklausas ir stebi Vilniaus miesto ir rajono gyventojų sveikatos rodiklius.

stiprinimas

Rūpinasi vilniečių fizine ir psichikos sveikata, ugdo sveikatai palankius mitybos įpročius ir dalijasi savo žiniomis, kaip užkirsti kelią ir apsisaugoti nuo bakterijų bei virusų.

ikimokyklinio_skyrius (2)

Vilniaus miesto ir rajono darželiuose dirbantys visuomenės sveikatos specialistai rūpinasi darželinukų sveikata ir ugdo jų sveikatai palankius įpročius.

Bendrojo ugdymo_skyrius

Vilniaus miesto ir rajono mokyklose dirbantys visuomenės sveikatos specialistai rūpinasi mokinių sveikata ir ugdo jų sveikatai palankius įpročius.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support