Mediateka
START FM „Vilnius sveikiau“ radijo laidos

Radijo laida „Vilnius sveikiau“ – apie sveikesnį Vilnių ir jo gyventojus!

Nuo šiol naudingą informaciją sveikatinimo temomis rasite ne tik mūsų internetiniame puslapyje bei socialiniuose tinkluose, bet ir galėsite išgirsti START FM radijo laidoje „Vilnius sveikiau“.  Laidose kalbame aktualiomis temomis, diskutuojame kartu su sveikatos specialistais bei garsiais visuomenės veikėjais, kurie dalinasi patarimais, naujienomis, renginiais ir mokymais. Laidos klausykite kiekvieną ketvirtadienį nuo 14 valandos START FM, taip pat laidų įrašus rasite nuorodose žemiau.

  1. 2021-09-16 „Vilnius sveikiau“ įrašas – Savižudybių prevencija: prisimindami rugsėjo 10 dieną įvykusią Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, kartu su „Vilnius sveikiau“ Savižudybių rizikos valdymo algoritmo koordinatore Viktorija Andreikėnaite dar kartą jautriai, tačiau nuoširdžiai ir akcentuodami svarbiausius dalykus pasikalbėsime apie savižudybių prevenciją – kodėl svarbu apie tai kalbėti, kaip apie tai kalbėti ir kaip padėti artimajam, nepažįstamajam ar net sau.
  2. 2021-09-23 „Vilnius sveikiau“ įrašas – Fizinis aktyvumas: kartu su „Vilnius sveikiau“  fizinio aktyvumo specialistu Artūru Maiboroda ir fizinio aktyvumo programų koordinatore Aneta Možeiko kalbėjome apie fizinį aktyvumą – kodėl jis svarbus mūsų sveikatai, kaip pandemija pakeitė mūsų įpročius ir nuo ko pradėti, jei norisi daugiau judėti!
  3. 2021-09-30 „Vilnius sveikiau“ įrašas – „Planet Youth“ apie sveiką, aktyvų ir socialų jaunimą: kartu su „Vilnius sveikiau“ modelio koordinatore Emilija Gaidyte kalbėjome apie Lietuvos jaunimo žalingų medžiagų vartojimo tendencijas – kokios jos yra, kokie faktoriai turi įtakos ir kaip neigiamas tendencijas keisti. Emilija pristatė „Planet Youth“ modelį, kurio tikslas sumažinti jaunų žmonių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą ir pagerinti jų sveikatą bei gyvenimo kokybę.
  4. 2021-10-07 „Vilnius sveikiau“ įrašas – Pirmoji pagalba – kaip laiku sureaguoti ir kaip suteikti pirmąją pagalbą?: kartu su „Vilnius sveikiau“ Sveikatos stiprinimo skyriaus specialiste Ala Cholopova ir paramedike Rasa Lukošiūte kalbamės apie tai, kaip nepasimesti nutikus nelaimingam atsitikimui, kaip iškviesti pirmąją pagalbą, kokios būna dažniausios klaidos.
  5. 2021-10-14 „Vilnius sveikiau“ įrašas – Sveika mityba – kaip maitintis sveikai ir tvariai?: kartu su „Vilnius sveikiau“ mitybos specialiste Virginija Kupčiūnaite kalbamės apie sveiką ir tvarią mitybą, pagrindines mitybos klaidas ir mitus, sezoninę mitybą ir taip, kaip geras ir sveikas maistas lemia mūsų gerą savijautą.
FacebookFacebook Messenger
Mediateka