2020 vasario 20 d. Ketvirtadienis
Startuoja nemokamos bėgimo treniruotės: prisijunkite!

Visada norėjai pradėti bėgioti, tačiau niekada neprisiruošei? Gal ne vieną sezoną mindai Vilniaus šaligatvius, besiruošdamas nubėgti 5, 10, 21, o gal net 42 km? Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ kviečia pradėti atsakingai ruoštis bėgimui ir prisijungti į naujai startuojamą tęstinį projektą „Ruoškis bėgti“. Jau kovo 3 d. kviečiame į „Ruoškis bėgti“ projekto atidarymą ir atvirą paskaitą apie fizinį aktyvumą, kurią skaitys Lietuvos sporto universiteto docentė Simona Pajaujienė.

„Ruoškis bėgti“ – unikalus projektas, kurio dalyviai turės galimybę nuo kovo pabaigos nemokamai treniruotis su profesionaliais bėgimo treneriais, pasiruošti didžiajam rugsėjo mėnesio maratonui bei tęsti treniruotes iki pat rudens pabaigos. Projekte savo vietą atras ne tik visi pradedantys bėgikai, bet ir patyrę profesionalai. Viso projekto metu dalyviai patirs daug įspūdžių motyvaciniuose renginiuose, gilins žinias žymių lektorių paskaitose.

Projekto tikslas – suteikti žinių apie taisyklingą pasiruošimą įvairių distancijų bėgimui, padėti išvengti traumų ir motyvuoti žmones būti fiziškai aktyviais, nepriklausomai nuo jų amžiaus, fizinio pasirengimo ar oro sąlygų. Todėl net jei niekada nebandėte pradėti bėgioti, tai puiki galimybė atrasti džiaugsmą bėgimo sporte.

Daugiau informacijos apie „Ruoškis bėgti“ rasite Facebook grupėje: https://bit.ly/3bsjvv8

FacebookFacebook Messenger
Naujienos