2020 spalio 7 d. Trečiadienis
Tėvai ir globėjai kviečiami stiprinti pozityvios tėvystės įgūdžius programoje „Neįtikėtini metai“

Vienas iš šešių šalies miestų, dalyvaujančių Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotame ir Higienos instituto koordinuojamame projekte „Neįtikėtini metai“ – Vilnius. Siekiant gerinti visuomenės sveikatą bei stiprinti pozityvios tėvystės įgūdžius, Vilniaus miesto savivaldybės administracija kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru (Biuras) jau spalio 21 d. pradeda įgyvendinti daugiau nei 20-yje pasaulio šalių įdiegtos programos „Neįtikėtini metai“ modulį, skirtą tėvams, auginantiems 3–6 metų amžiaus elgesio ir emocijų sunkumų turinčius vaikus.

Programą sudaro 18 kas savaitę vyksiančių susitikimų po 2 val., kurių tikslas – padėti tėvams ir globėjams atrasti sprendimų vaiko auklėjimo procese bei užkirsti kelią netinkamo elgesio pasikartojimams. Kartą per savaitę vyksiančių susitikimų metu, kartu diskutuojant bus atrandami ne tik sprendimai, tačiau ir padrąsinimai bei palaikymas, kurio neretai reikia kiekvienam tėvui ar globėjui.

Abiem pusėms bendradarbiaujant rasti atsakymus į kylančius klausimus pasiruošę du Biuro specialistai, sertifikuoti programos lektoriai, mokymus vesiantys Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje. Jie informuoja, kad programa startuos ir Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pilaitukas“. Dalyvauti kviečiami visi motyvuoti ir susidomėję tėvai ar globėjai, auginantys elgesio bei emocijų sunkumų turinčius vaikus. Programoje gali dalyvauti vienas iš tėvų arba abu tėvai, globėjai ar artimi asmenys – poroje bus drąsiau diskutuoti ir spręsti sunkumus.

Grupėje gali dalyvauti tik 12 asmenų, todėl visi norintys kviečiami registruotis į mokymus čia: https://bit.ly/3nohaHF

Pareiškus norą, atsakingi asmenys su kiekvienu susisieks asmeniškai ir aptars dalyvavimo galimybes.

Kontaktai, kuriais galite pasiteirauti apie mokymus:

Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis (Santariškių g. 27)

Aurelija Šiautkulienė tel. +37068150318, Marija Kudrevičiūtė tel. +37068150628

Vilniaus „Pilaituko“ lopšelis-darželis (I. Kanto al. 7A)

Viltė Striūkienė, tel.:  865865462 ir Dovilė Varkalienė, tel.: 868150651

FacebookFacebook Messenger
Naujienos