„VASARA SVEIKIAU“ renginiai visai šeimai prie Baltojo tilto

Tradicinis „Vilnius sveikiau“ projektas „VASARA SVEIKIAU“ šįmet jungiasi prie „DRAUGŲ DIENOS“ ir kviečia visus vilniečius, ukrainiečius ir miesto svečius ateiti, susipažinti ir puikiai praleisti laiką drauge!

Net penkis vasaros šeštadienius nuo birželio 11 iki liepos 9 d. (imtinai) atvykite su šeimomis prie Vilniaus Baltojo tilto! Nuo 12 iki 17 val. čia jūsų lauks daugybė įdomių edukacinių ir aktyvių veiklų visai šeimai. Užeikite, įkvėpsime gyventi sveikiau!

Užsukę į renginį, ieškokite 2 „Vilnius sveikiau“ palapinių, kuriose vaikai susipažins su sveikos mitybos, burnos higienos, sveiko judėjimo, geros emocinės sveikatos paslaptimis. Nepraleiskite progos ne tik palaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą, ugdyti kūrybinius gebėjimus ar formuoti naujus sveikatai palankius įpročius, bet ir stiprinti vaikų ir tėvų ryšį, susipažinti ir atrasti naujų draugų!

„DRAUGŲ DIENA“ – didžiausias nemokamas renginys Ukrainos ir Lietuvos vaikams. Šventėje vaikų ir jų tėvelių lauks ne tik žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertai, bet ir sportinės pramogos, batutų parkas, nemokami skanėstai. Daugiau informacijos ieškokite https://ukrainiankids.lt/lt/

Labai jūsų lauksime!

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support