„Vasara Sveikiau“

Kviečiame vasarą praleisti sveikiau!

Penkiuose Vilniaus miesto parkuose (Vingio, Bernardinų, Tuskulėnų, Verkių, Karoliniškių) skirtingo amžiaus vaikai ir jų tėvai kiekvieną vasaros antradienį, nuo liepos 14 iki rugpjūčio 25 d., kviečiami dalyvauti diskusijose, interaktyviuose žaidimuose bei aktyviose veiklose.

Projekto „Vasara Sveikiau“ metu Biuro specialistai kvies aktyviai leisti laiką įvairiose treniruotėse, renginiuose, skatinančiuose sveikatai palankią mitybą, burnos sveikatą, asmens higieną bei emocinės sveikatos priežiūrą. Dalis užsiėmimų, tokie kaip pasakos, „Vasaros šypsnis“ orientuoti į ikimokyklinio ir priešmokyklinio (4–6 m.) amžiaus vaikus, o treniruotės, „Lobių medžioklė. Cukrus“, „Rinkis sveikiau“ ar „Cukraus iššūkis“ bus skirti mokyklinio (5–18 m.) amžiaus vaikams.

Nepraleiskite progos ne tik palaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą, ugdyti kūrybinius gebėjimus ar formuoti naujus sveikatai palankius įpročius, bet ir stiprinti vaikų ir tėvų ryšį!

Daugiau apie renginį galite sužinoti čia: https://bit.ly/2OIvniB

Renginių datos: liepos 21 d., 28 d.; rugpjūčio 4 d., 11 d., 18 d., 25 d.

Renginių laikas: nuo 10 iki 19 val.

Registracijas į veiklas rasite renginio Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro „Vasara Sveikiau“ renginio diskusijos dalyje.

FacebookFacebook Messenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support