2021 vasario 24 d. Trečiadienis
Vienkartinį molekulinį PGR tyrimą galės atlikti ir kultūros darbuotojai bei taksi ir pavėžėjimo paslaugų darbuotojai

Informuojame, kad 2021 m. vasario 24 d. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 30-227 „Dėl asmenų grupių, kurioms atliekami profilaktiniai vienkartiniai tyrimai, nustatymo“ pakeitimo, yra įtraukiamos papildomas tiriamųjų grupes, t. y. kultūros darbuotojai ir taksi ir pavėžėjimo paslaugų darbuotojai, kurios galės nemokamai atlikti molekulinį vienkartinį PGR tyrimą iš nosiaryklės, kurio tikslas nustatyti šiuo metu COVID-19 sergantįjį asmenį, net jeigu jis nejaučia jokių simptomų. Tyrimas yra vienkartinis (atliekamas vieną kartą, t. y. nebus kartojamas nustatytu dažnumu).

Darbuotojai norintys išsitirti, registruojasi tyrimui per karštąją liniją telefonu Nr. 1808 ir pasako, kad registruojasi profilaktiškai arba el. būdu: https://1808.lt/ paspaudus ikonėlę Elektroninė registracija tyrimui dėl COVID-19, tuomet pasirinkti registracijos tipą, t. y. PGR profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms. Pažymėtina, kad registruojantis internetu, būtina turėti galimybę prisijungti prie savo el. bankininkystės paslaugų, kad sistema galėtų saugiai patvirtinti asmens tapatybę. Taip pat registruojantis prašoma nurodyti savo darbovietės juridinio asmens kodą, tačiau tai nėra būtinas teksto laukelis. Užsiregistravę asmenys gaus SMS žinutę su individualiu kodu, kurioje bus tiksliai nurodyta, kada ir kur atvykti. Tyrimai bus atliekami mobiliajame punkte, esančiame automobilių stovėjimo aikštelėje „Statyk ir važiuok“ V. Gerulaičio g. 1 priešais verslo centrą „Technopolis“.

Atkreipiame dėmesį, kad šis profilaktinis tyrimas nėra tikslingas asmenims kurie:

  • persirgo COVID-19 liga ir nuo teigiamo SARS-Cov-2 PGR / antigeno testo rezultato praėjo mažiau nei 90 dienų,
  • turi COVID-19 ligos serologinio antikūnų testo teigiamą rezultatą ir nuo jo praėjo mažiau nei 60 dienų.
FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support