2022 sausio 31 d. Pirmadienis
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras – TOP Darbdavio 24-oje pozicijoje!

Šį mėnesį vienas populiariausių Lietuvos darbo skelbimų portalų CV-Online apdovanojo didžiausio populiarumo tarp ieškančiųjų darbo sulaukusias įmones – TOP 50 Darbdavius. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ pateko į sąrašą geriausiųjų – tarp sėkmingų Lietuvos finansų, bankų, verslo paslaugų, prekybos įmonių užėmė 24-ąją poziciją.

Jau tradicija tapę, nuo 2010 metų vykstantys CV-Online TOP Darbdavio rinkimai – simbolinis darbdavių metinių rezultatų įvertinimas. Pagrindinis rinkimų kriterijus – lankytojų parodytas dėmesys įmonių darbo pasiūlymams.

„Tai, kad ieškantieji darbo mato mus kaip patrauklų darbdavį ir priimdami sprendimą teikia mums pirmenybę, man ir mano komandai yra svarbus įvertinimas, kuriuo didžiuojamės. Be to, esame savivaldybės įmonė ir dažnai su didžiuoju tarptautiniu verslu ištekliais lygintis negalime, tačiau savo darbuotojams stengiamės užtikrinti galimybę įgyvendinti idėjas, kartu kurti organizacijos vidinę kultūrą ir panaudojant savo sugebėjimus ir žinias prisidėti prie visuomenės sveikatos gerinimo ir švietimo“, – sako „Vilnius sveikiau“ biuro direktorė Guoda Ropaitė-Beigė.

„Vilnius sveikiau“ komanda jau beveik dvejus metus dirba ir su COVID-19 pandemijos valdymu – esame atsakingi už Vilniaus m. mobiliojo COVID-19 patikros punkto darbą, atliekame kaupinių testus mokyklose ir darželiuose. „Per pandemiją esame arti bendruomenės ir stengiamės padėti. Turime daug iššūkių, tačiau ir daug galimybių aktyviems ir rezultatų siekiantiems specialistams save realizuoti ir įgauti unikalios patirties“, – sako biuro „Vilnius sveikiau“ vadovė.

Šįmet geriausiuosius rinko ir mus į 24-ąją pozicijos vietą išreitingavo net 2 milijonai tinklalapyje apsilankiusių unikalių svetainės vartotojų, o į TOP 50 Darbdavius pretendavo daugiau kaip 2000 įmonių ir organizacijų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Visus šiuo metu galiojančius darbo skelbimus galite peržiūrėti ČIA

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support