Fizinio aktyvumo stiprinimo programa
Viso kūno stiprinimo treniruotės „Vilnius juda“ (pažengusiems) (registracija stabdoma)
Kas?

Viso kūno stiprinimo treniruotės „Vilnius juda“ (pažengusiems)

Kam skirta?

Užsiėmimai skirti 18–45 m. amžiaus žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, yra fiziškai aktyvūs ir neturi lėtinių ligų ar sunkių patirtų traumų, dėl kurių fizinis aktyvumas gali būti žalingas. Taip pat skirti 2–3 kartus per savaitę atliekantiems vidutinio ir aukšto intensyvumo treniruotes žmonėms. Į užsiėmimus griežtai nepriimami asmenys, turintys šias lėtines sveikatos problemas:

Ø Juntamas nugaros skausmas (išvaržos);

Ø Kelio sąnario problemos;

Ø Skydliaukės sutrikimai;

Ø Mažakraujystė.

Ką veiksime?
  • Sužinosite apie aktyvesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą, jo naudą jūsų kūnui, sveikatai ir bendrai savijautai.
  • Atliksite saugius ir sveikatą stiprinančius fizinius pratimus, kurie treniruos viso kūno raumenis bei širdies ir kraujagyslių sistemą.
  • Didžiausias dėmesys bus skiriamas pratimams su savo kūno svoriu.
  • Treniruočių intensyvumas aukštas, jie puikiai tiks aktyviai sportavusiems asmenims, neturintiems antsvorio ir nesergantiems širdies kraujagyslių sistemos ligomis.
Kaip viskas vyks?

Užsiregistravę dalyviai nuo rugsėjo 7 d. iki spalio 10 d. (imtinai) dalyvaus 10 treniruočių, kurios bus vedamos Vingio parke priešais estradą. Užsiėmimų ciklą ves Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ visuomenės sveikatos specialistas Armenas Šaginianas. Vienos treniruotės trukmė – 45 min.

Užsiėmimams turėkite patogią sportinę aprangą, mankštos kilimėlį ir buteliuką vandens.

SVARBU!

Prieš registruojantis į programą įsitikinkite, ar galėsite lankyti ne mažiau kaip 80 proc. viso ciklo užsiėmimų, siekiant to, kad šie užsiėmimai ir toliau sėkmingai atsinaujintų kiekvieno ciklo pabaigoje.

Įsitikinkite, kad registracijos metu įvedėte teisingus kontaktinius duomenis.

Registracijos nuoroda bus atvira nuo rugsėjo 4 d. 14.00 val.

Užsiregistravus 30 dalyvių, registracija bus stabdoma!

 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support