Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Nuotoliniai žindymo kursai (grupė užpildyta)
Kas?

Nuotoliniai žindymo kursai

Kam skirta?

Besilaukiančioms arba auginančioms kūdikius mamoms.

Ką veiksime?

Žindymo kursą sudaro net 4 paskaitos. Organizuojama viena dalyvių grupė, kurios kiekvienos dalyvis apsilankys keturiuose užsiėmimuose.

I paskaita. A. Mulevičienė kalbės, kuo ypatingas žindymas, kaip jam ruošiasi mamos ir vaisiaus organizmas. Aptariamos motinos pieno savybės, jo teikiamos naudos ir dažniausiai pasitaikantys mitai.

II paskaita. Gydytoja patars, kaip pridėti mažylį prie krūtinės, kaip dažnai ir ilgai žindyti, kaip suprasti, ar užtenka pieno, ir ką daryti, jeigu tenka išsiskirti su vaiku.

III paskaita. Bus aptariami dažniausiai iškylantys klausimai, sunkumai ir būdai, kaip juos įveikti. Tai reikalinga, kad kiekviena mama pasitikėtų savo galimybėmis žindyti ir mėgautis žindymu.

IV paskaita. Šioje paskaitoje gydytoja suteiks žinių, kodėl nuo 6 mėn. amžiaus vien tik motinos pieno nebeužtenka. Patars kaip maitinimą paversti dar vienu maloniu užsiėmimu taip formuojant teisingus valgymo įgūdžius nuo pirmųjų gyvenimo metų.

Kaip viskas vyks?

Nuotoliniuose (ZOOM platforma) žindymo  kursuose vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC), Audronė Mulevičienė atskleis žindymo naudą ir privalumus, papasakos apie mamos ir vaiko pasirengimą žindymui. Patars, ką ir kaip daryti, kad kiekviena šeima sąmoningai išgyventų šį laikotarpį.

Daugiau informacijos: ala.cholopova@vvsb.lt

 

Atsiprašome, tačiau ši grupė jau užpildyta, sekite naujienas mūsų puslapyje ir dalyvaukite kitose mūsų programose. Kiti žindymo kursai planuojami kitais metais.

kitos programos