Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Nuotolinė paskaita „Pasikeitęs tėvų vaidmuo paauglystės laikotarpiu“

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, įgyvendindamas „Planet Youth“ modelį, kviečia Vilniaus mieste gyvenančius tėvus į informatyvią ir įtraukiančią nuotolinę paskaitą apie pasikeitusį tėvų vaidmenį paauglystės laikotarpiu.

Paauglystė yra kritinis vystymosi etapas, kuriam būdingi reikšmingi fiziniai, psichologiniai ir socialiniai pokyčiai. Neretai šis laikotarpis tampa sudėtingas ne tik vaikams, bet ir tėvams, kadangi jų atžala pradeda keistis, siekti daugiau nepriklausomybės ir savarankiškumo. Svarbu suprasti, kad tėvų vaidmuo paauglystės laikotarpiu ne mažėja, o kinta tam, kad atlieptų besikeičiančius paauglio poreikius.

Norint šiuo etapu išlaikyti sveikus ir pozityvius santykius, svarbu žinoti, kaip pritaikyti savo bendravimo ir auklėjimo stilių. Paskaitos metu Paramos vaikams centro psichologė-psichoterapeutė Veronika Lakis, sukaupusi didelę darbo su paaugliais ir jų šeimomis patirtį, suteiks vertingų žinių ir praktinių patarimų, kaip elgtis tėvams šiuo svarbiu vaiko vystymosi etapu.

 

Vieta: „Zoom“ platforma. Prisijungimo nuoroda užsiregistravusiems bus išsiųsta nurodytu el. paštu artėjant renginiui. Dalyvių kiekis ribotas.

Laikas ir data: 2024 m. kovo 19 d. 18.00 val.

Trukmė: 1,5 val.

Paskaitos kaina: nemokama.

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu  arba tel. +370 660 80516

FacebookMessenger
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support