Psichikos sveikatos stiprinimo programa
(registracija stabdoma) Psichoedukacinės dirbtuvės „Mūsų kasdienybė“
Kas?

Psichoedukacinės dirbtuvės, kurias ves psichologė Giedrė, skirtos stiprinti Vilniaus miesto ir rajono gyventojų psichikos sveikatą bei didinti psichikos sveikatos raštingumą.

Kam skirta?

Psichoedukaciniai dirbtuvių užsiėmimai skirti Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 16 metų, kurie nori įgyti daugiau žinių apie psichikos sveikatą, pagalbos sau būdus ir didinti psichologinį atsparumą.

Ką veiksime?

Psichoedukaciniai dirbtuvių užsiėmimai skirti suaugusiųjų asmeninių įgūdžių tobulinimui, psichologinio atsparumo ugdymui ir psichikos sveikatos raštingumo didinimui. 

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 7 teminius 1.5 val. trukmės nuotolinius susitikimus 2 kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais). Uždaroje iki 12 žmonių grupėje tyrinėsime psichikos sveikatai palankius ir rizikingus veiksnius, mokysimės kaip efektyviai bendrauti, saugoti sveikatą, valdyti stresą ir nerimą.

Svarbu įsivertinti galimybes dalyvauti visuose užsiėmimuose. Grupės užsiėmimai yra interaktyvūs, taigi yra būtina įjungta kamera ir įsitraukimas bei diskusijos. Užsiėmimų įrašai nėra daromi. 

Grupė vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 15:30 – 17:00, pradžia lapkričio 14 d. Į dirbtuves galima prisijungti ir jau įvykus pirmam užsiėmimui.

Užsiėmimų temų planas ir tvarkaraštis:

1. Asertyvus bendravimas (lapkričio 14 d. 15:30 val.)
2. Konfliktai ir jų sprendimai (lapkričio 16 d. 15:30 val.)
3. Emocijų raiškos įgūdžiai (lapkričio 21 d. 15:30 val.)
4. Stresas ir nerimas (lapkričio 23 d. 15:30 val.)
5. Streso valdymas ir atsipalaidavimas (lapkričio 30 d. 15:30 val.)
6. Miegas ir jo higiena (gruodžio 5 d. 15:30 val.)
7. Fizinė sveikata ir mityba (gruodžio 7 d. 15:30 val.)

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support